Zamki do drzwi GERDA w Poznaniu


Zamki do drzwi GERDA- Oknario Poznań


Kupiłeś właśnie nowe drzwi i szukasz skutecznego rozwiązania zabezpieczającego? W ofercie Oknario.pl ‒ sklepu internetowego z siedzibą w Poznaniu ‒ szybko i bez wychodzenia z domu zamówisz wysokiej klasy zamki oraz rygle. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zamka zapewniającego maksymalny poziom bezpieczeństwa, czy też prostego w obsłudze, np. do drzwi wewnętrznych, możesz mieć pewność, że oferowane przez nas produkty marki GERDA spełnią Twoje oczekiwania. Jako doświadczona firma dbamy o stuprocentowe zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy bezpłatną wycenę zleceń oraz szybką i bezpieczną dostawę wszystkich zamówionych produktów jeszcze tego samego lub następnego dnia. 

Wybierając zamki do drzwi GERDA, inwestujesz w komfort i bezpieczeństwo ‒ nie tylko swoje, ale również pozostałych domowników! Nie czekaj więc i już teraz zapoznaj się z naszym pełnym asortymentem.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zamków do drzwi GERDA?

Właściciele domów na całym świecie szukają sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa swoich domów, a wszystko zaczyna się od zamków. Dostępne w naszym sklepie produkty marki GERDA oferują wiele zalet, jednak kluczowy jest wybór odpowiedniego modelu. Rozwiązanie zabezpieczające powinno uwzględniać kierunek otwierania drzwi, ich grubość, rozmiar, a także przeznaczenie i pełnioną funkcję ‒ inne zamki przeznaczone są dodrzwi zewnętrznych, inne do zewnętrznych, a osobny rodzaj produktów stanowią zabezpieczenia meblowe. 

Zamki wpuszczane, uniwersalne

Zamki wpuszczane są najbardziej uniwersalnymi na rynku. Zazwyczaj akceptują szeroką gamę cylindrów i akcesoriów innych producentów, zapewniając zgodność architektoniczną z różnego rodzaju drewnianymi i metalowymi skrzydłami drzwiowymi ‒ zarówno tymi zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Wpuszczane zamki GERDA występują w wielu wariantach. Można wyróżnić następujące typy:

  • zapadkowe,
  • zastawkowe,
  • bąbelkowe,
  • hakowe,
  • na wkładkę,

Aby zapewnić długowieczność okuć bez konieczności częstej konserwacji lub wymiany, ważne jest, aby zamek wpuszczany był idealnie dopasowany do drzwi, które ma zabezpieczać. Koniecznie zapoznaj się specyfikacją techniczną, zwracając szczególną uwagę na dokładne wymiary kasety, w tym jej wysokość, szerokość i grubość. Najpowszechniejsze są modele 60/50 lub 72/50. 

Zamki antywłamaniowe

Ten rodzaj zamków, z uwagi na wzmocnioną konstrukcję (wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne) oraz specjalnie opatentowany mechanizm dwubębenkowy doskonale nadaje się zastosowania w drzwiach zewnętrznych. Ta grupa antywłamaniowych systemów zabezpieczających występuje w różnych kolorach i wersjach, dzięki czemu można zastosować je w niemal każdej stolarce drzwiowej. Dodatkowo niektóre zamki do drzwi GERDA zostały fabrycznie przystosowane do współpracy z najpopularniejszymi systemami alarmowymi. 

Zamki elektroniczne

W ostatnich latach zamki elektroniczne GERDA stały się znacznie bardziej powszechne. Występują w kilku różnych formach, z których każda opiera się na bezdotykowej obsłudze. Wielką zaletą tego rodzaju zabezpieczeń jest brak klucza i możliwość przyznania dostępu wielu osobom jednocześnie. Najbardziej zaawansowane modele elektroniczne mogą być obsługiwane za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. To doskonałe rozwiązanie do budynków smart, ale można zastosować je również w starszych nieruchomościach. 

Zamki do drzwi GERDA ‒ szybkie i bezpieczne zakupy z dostawą

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania zabezpieczającego do zewnętrznych drzwi w swoim domu lub mieszkaniu, zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją zamków GERDA wykonanych z mosiądzu i stali nierdzewnej. Jako doświadczeni sprzedaży jesteśmy w stanie sprawnie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów. Co więcej, na specjalne życzenie klienta możemy także zamontować wybrany zamek do drzwi GERDA pod wskazanym adresem na terenie Poznania i nie tylko. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z instalacją okuć, już teraz skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo.