Okna i rolety - obszar działania Czarnków

Okna i rolety - obszar działania Czarnków

img

Obszar działania - Czarnków


Estetyka domu opiera się w dużej mierze na dobranych przez nas oknach. Ich wielkość powinna bowiem nie tylko pasować do metrażu pomieszczenia, ale również zapewniać optymalny poziom nasłonecznienia. Nie inaczej jest też w przypadku szczelności. Nowoczesne okna muszą być bowiem zdolne do powstrzymywania zarówno temperatur, jak i nadmiernego hałasu. Do tego wszystkiego dochodzą też walory estetyczne, tak bardzo cenione przez wielu z nas. Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór najnowocześniejszych profili okiennych, łączących w sobie niepowtarzalną, przykuwającą uwagę prezencję oraz najwyższą jakość wykonania. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Czarnkowa i okolic do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Najnowocześniejsze profile PCV, drewniane oraz aluminiowe w Czarnkowie

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne profile PCV, zaprojektowane przez wiodące marki, na czele z Schüco, Drutex i Veka.

Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby nasza oferta obejmowała tylko i wyłącznie najskuteczniejsze rozwiązania, gwarantujące naszym klientom komfort i estetykę przez cały rok. Do naszych propozycji zaliczają się chociażby przystępne cenowo okna IGLO 5 CLASSIC marki Drutex, nawiązujące estetyką do klasycznych modeli drewnianych. Profile z tej serii odznaczają się również znakomitą szczelnością, powstrzymującą zarówno hałasy, jak i wilgoć. Osobom ceniącym sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa polecamy z kolei profile Schüco LIVING, wyposażone w elementy hartowane, ryglowania grzybkowe oraz klamki zamykane za pośrednictwem klucza czy przycisku.

Znajdą Państwo u nas także modele niestandardowe, wykonane z drewna i aluminium. Okna aluminiowe z serii Yawal dostępne w naszej ofercie odznaczają się nowoczesnymi termoizolatorami oraz specjalnie zaprojektowanymi przestrzeniami wypełnionymi pianką poliuretanową. W połączeniu z nowoczesną estetyką czyni je to znakomitym rozwiązaniem w przypadku domów wykorzystujących energooszczędne rozwiązania, takie jak kolektory słoneczne. Oferujemy również szczelne, stylowe okna drewniane, wykonane zarówno z gatunków europejskich, jak i egzotycznych.

Nowoczesne rolety zewnętrzne dostępne na terenie Czarnkowa i okolic

Oprócz okien nasza firma oferuje Państwu również nowoczesne rolety zewnętrzne. Elementy te to przede wszystkim skuteczna ochrona mienia przed wścibskimi włamywaczami, a także możliwość zwiększenia komfortu, towarzyszącego codziennemu wypoczynkowi. Nowoczesne rolety powstrzymują bowiem nadmiar promieni UV, redukując tym samym nagrzewanie się pomieszczeń w upalne dni. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe modele natynkowe, jak i nowoczesne rolety naokienne, wyposażone w silniczki, moduł zdalnego sterowania oraz, na życzenie, programator czasowy. Sprzedajemy również żaluzje fasadowe oraz rolety solarne.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Czarnkowa!

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który już od 2012 roku dostarcza swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku budowlanym. Lata doświadczenia nauczyły nas, że najlepsza oferta powinna być dopasowana do faktycznych potrzeb klienta. Z tego też powodu wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie, zapoznawszy się najpierw z zarysem projektu przedstawionym przez zleceniodawcę. Gwarantujemy również montaż z dojazdem do domu na terenie Czarnkowa i okolic, a także, w przypadku jakichkolwiek problemów, kompleksowy serwis okien i rolet.