Okna i rolety - obszar działania Chodzież

Okna i rolety - obszar działania Chodzież

img

Obszar działania - Trzcianka


Spora część komfortu płynącego z przebywania w naszym domu jest zależna od wykorzystywanych przez nas okien. Odpowiedni poziom nasłonecznienia ma bowiem pozytywny wpływ na naszą motywację do pracy. Z kolei w przypadku bardziej ruchliwych okolic konieczna jest odpowiednia blokada hałasu płynącego z zewnątrz. Okna i rolety to także znakomite uzupełnienie ogólnej estetyki budynku i podkreślenie naszego stylu. Z tego też powodu nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór profili okiennych oraz rolet zewnętrznych. Jesteśmy wieloletnimi specjalistami w dziedzinie stolarki otworowej już od 2012 roku dostarczającymi naszym klientom produkty wiodących marek. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chodzieży i okolic do zapoznania się z poniższą ofertą.

Nowoczesne okna PCV, drewniane i aluminiowe dostępne na terenie Chodzieży

Profile PCV dostępne w naszej ofercie to przede wszystkim znakomita jakość wykonania idąca w parze z przystępną ceną. Aby zapewnić naszym klientom możliwość doboru okien tak samo estetycznych, co niezawodnych, zostaliśmy dystrybutorem marek takich jak Schüco, Drutex oraz Veka.

Dzięki temu wszystkie dostępne u nas profile odznaczają się nie tylko wspaniałą prezencją, ale również izolacją termiczną i dźwiękową. Przekłada się to zarówno na zwiększoną wygodę, jak i oszczędności, związane z ogrzewaniem pomieszczeń. Oferujemy zarówno nowoczesne modele okien z serii Veka PERFECTLINE, jak i IGLO ENERGY CLASSIC marki Drutex nawiązujące estetyką do klasycznych profili drewnianych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również okna drewniane, obejmujące zarówno modele sosnowe lub dębowe, jak i te bardziej egzotyczne, na przykład meranti. Profile tego typu dostępne w naszym asortymencie to przede wszystkim klasyczna, szlachetna forma, wytrzymałość na uszkodzenia oraz znakomite właściwości termiczne. Właścicielom coraz częściej widywanych na terenie Chodzieży nowoczesnych, energooszczędnych domów polecamy z kolei niezawodne okna aluminiowe Yawal lub sosnowo-aluminiowe Gemini. Delikatność, trwałość, duże przeszklenie oraz znakomita termoizolacja to największe atuty tych niezawodnych modeli.

Bezpieczne, nowoczesne rolety zewnętrzne opracowane z myślą o wszystkich mieszkańcach Chodzieży

Rolety zewnętrzne to niezwykle przydatny element wyposażenia domu, gwarantujący nam lepszy wypoczynek, szczególnie latem, bezpieczeństwo oraz prywatność. W przeciwieństwie do modeli wewnętrznych nie zaburzają one również estetyki pomieszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe rolety natynkowe, jak i ich nowoczesne, naokienne odpowiedniki. Wytrzymała konstrukcja skrzynek gwarantuje roletom bezproblemową pracę przez cały rok. W przypadku modeli naokiennych możliwa jest również obsługa zdalna za pośrednictwem załączonego pilota. Oferujemy również możliwość montażu niestandardowych dodatków, takich jak wygodne programatory czasowe. Nasza oferta została wzbogacona o rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chodzieży i okolic do kontaktu!

W naszej firmie wierzymy, że cena każdej usługi powinna stanowić odzwierciedlenie faktycznej złożoności projektu. Z tego też powodu do każdego z zamówień podchodzimy w sposób indywidualny, poddając go najpierw starannej wycenie. Zapewniamy dojazd w każde miejsce na terenie miasta Chodzież i profesjonalny montaż zamówionych elementów. W przypadku wszelkich uszkodzeń lub problemów ze szczelnością okien świadczymy również kompleksowe usługi serwisowe. Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów!