Okna i rolety - obszar działania Wałcz

Okna i rolety - obszar działania Wałcz

img

Obszar działania - Wałcz


Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór nowoczesnych okien i rolet zewnętrznych, a także kompleksowy serwis tego typu elementów. Jako wieloletni specjaliści w dziedzinie stolarki otworowej każdego roku dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Nasza oferta opiera się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do każdego ze zleceń i zapewnieniu zleceniodawcom zarówno komfortu, jak i najwyższego poziomu praktyczności zamontowanych elementów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wałcza i okolic do zapoznania się z poniższą ofertą.

Najnowocześniejsze okna w Wałczu

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem najnowocześniejszych profili okiennych marek Drutex, Schüco i Veka. Tworząc naszą ofertę, skupiliśmy się na rozwiązaniach łączących w sobie znakomitą estetykę oraz komfort użytkowania. Przykładem są tu chociażby profile z serii IGLO ENERGY CLASSIC, zaprojektowane z myślą o domach, których lokatorzy szczególnie cenią sobie utrzymanie ciepła w pomieszczeniach. Okna PCV z tej serii to także przystępna cena oraz znakomite tłumienie hałasów, co czyni je znakomitym wyborem w przypadku domów wybudowanych w pobliżu ruchliwych dróg.

Nasza oferta to także nowatorskie okna aluminiowe Yawal, opracowane z myślą o inteligentnym budownictwie oraz energooszczędnych domach stających się coraz częstszym widokiem na terenie Wałcza. Duże wymiary okien zapewniają odpowiednie doświetlenie, zaś cienkie profile umożliwiają lepsze nasłonecznienie pomieszczeń. Nie zapomnieliśmy również o osobach ceniących sobie klasyczną estetykę. Znajdą Państwo bowiem u nas nowoczesne profile drewniane Exterm 88, wyposażone w czterowarstwowe, wytrzymałe ramy. Dzięki temu nasza oferta z pewnością spełni wymagania wszystkich klientów, bez względu na obrany styl aranżacji domu.

Stylowe i praktyczne rolety zewnętrzne, opracowane z myślą o wszystkich mieszkańcach Wałcza

Podstawą dobrego okna jest nie tylko bezpieczeństwo i estetyka, ale również prywatność. Z tego też powodu w naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór nowoczesnych rolet. Podstawowym elementem naszego asortymentu są tu proste, przystępne cenowo modele natynkowe, wyposażone w charakterystyczne skrzynki. Dzięki zastosowaniu przez nas specjalistycznej pianki poliuretanowej rolety te odznaczają się przy tym znakomitą izolacją termiczną. Oprócz standardowych rozwiązań oferujemy również modele naokienne, obsługiwane za pomocą wygodnego pilota, a także rolety Integro, które stanowią praktyczne połączenie modeli zewnętrznych oraz naokiennych.

Kompleksowe usługi serwisowe na terenie Wałcza i okolic

Nasi specjaliści świadczą także kompleksowe usługi związane z naprawą rolet i okien. Zajmujemy się chociażby korygowaniem nieszczelnych profili czy też naprawą zawiasów. Po odebraniu zgłoszenia nasi specjaliści pomogą Państwu w rozwiązaniu wszelkich problemów. Dysponujemy nie tylko nowoczesnymi narzędziami, ale również szeroką gamą części zamiennych do modeli wiodących marek, gwarantując tym samym trwały efekt naszych napraw. Koszt napraw podajemy na bazie indywidualnej wyceny. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Wałcza. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, że zapewnienie niezawodnych okien Twoim czterem kątom wcale nie musi być kosztowne ani trudne!