Montaż drzwi - Oknario Poznań


Profesjonalny montaż drzwi w Poznaniu i okolicach


Nie da się ukryć, że to właśnie drzwi wejściowe uchodzą za jedną z wizytówek każdego domu czy innego budynku. To na nie będą zwracać uwagę wszyscy odwiedzający nas goście a w przypadku budynków firmowych – także i klienci. Jednak wygląd jest jedną stroną medalu – równie istotną kwestią jest sam montaż drzwi. Od niego często zależeć będzie nie tylko szczelność stolarki, ale też łatwość, z jaką będzie można otwierać i zamykać zamontowane elementy. Dlatego nasi specjaliści oferują Państwu duży wybór nowoczesnych drzwi z montażem stworzonym przez marki Yawal i Wikęd. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych

Wielu mieszkańców Poznania zastanawia się często, kiedy powinno się zacząć montaż drzwi w nowo wybudowanym domu. Krótko mówiąc, procedurę tę powinniśmy zaplanować już po wylaniu podłóg i zakończeniu tynkowania ścian. Pierwszym krokiem jest tu przygotowanie specjalistycznego otworu w murze, w którym możliwe będzie umieszczenie drzwi. Ważne jest, aby kąty otworu wynosiły 90 stopni, zaś pod jego progiem powinna znaleźć się izolacja przeciwwilgociowa i cieplna. To argument koronny na to, by nie wykonywać tego typu prac samodzielnie, ponieważ nawet najmniejsze błędy mogą sprawić, że drzwi staną się nieszczelne, zaś ich domknięcie nierzadko może stawać się wtedy znacznie trudniejsze.

Już od 2012 roku nasi specjaliści pomagają klientom indywidualnym i biznesowym w prawidłowym montażu drzwi zewnętrznych. Ogromne doświadczenie pozwala naszym ekspertom dobrać najodpowiedniejszy typ termoizolacji oraz sposób montażu ościeżnicy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować prawidłowość montażu zarówno w przypadku ścian jednowarstwowych, jak i dwu- oraz trójwarstwowych. Po zakończonym montażu drzwi przeprowadzamy wszystkie niezbędne prace wykończeniowe obejmujące otynkowanie oraz montaż wkładek, klamek i szyldów. W sytuacji, w której jest to konieczne, dokonujemy także regulacji zawiasów drzwiowych.

Nowoczesne drzwi z montażem Wikęd – co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Drzwi wejściowe stworzone przez pomorską markę Wikęd, łączą niesamowity wygląd z trwałością zapewnioną przez najwyższej klasy stal używaną w ich produkcji. Drzwi do domu z montażem dostępne w naszej ofercie, to także bardzo duży wybór dostępnych wariantów kolorystycznych i nie tylko, wyróżniających się, chociażby zróżnicowanymi kształtami przeszkleń. Oferujemy także praktyczne rozwiązania niestandardowe pozwalające na odblokowywanie drzwi za pomocą czytnika linii papilarnych lub aplikacji mobilnej. Przeprowadzamy przy tym instalację wszystkich komponentów elektronicznych tego typu.

Stylowe drzwi z montażem Yawal

Drzwi panelowe marki Yawal to kolejny element naszej oferty zapewniający znakomitą termoizolację, designerskie wykonanie oraz trwałą i aluminiową konstrukcję. Drzwi Yawal to także możliwość montażu na niemal każdym typie okuć, co pozwala na umieszczenie ich w praktycznie dowolnym budynku. W ofercie tego popularnego producenta możemy również znaleźć specjalistyczne modele TM 102HI Prestige stworzone z myślą o budownictwie pasywnym i energooszczędnym. Niewątpliwym atutem drzwi z montażem Prestige jest także szybka nieskomplikowana instalacja, co czyni je idealną propozycją dla wszystkich klientów szukających niezawodnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie.

Drzwi z montażem INTERNORM w stylu klasycznym

W naszej ofercie znajdą Państwo również ponadczasowe drewniane drzwi z montażem INTERNORM. Do ich produkcji użyto najwyższej jakości drewna, klejonego warstwowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu drzwi wyróżniają się dużą odpornością na wpływ czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne. Także i tutaj oferujemy naszym klientom stolarkę o właściwościach energooszczędnych, która znakomicie sprawdzi się w każdym nowoczesnym budynku. Drzwi INTERNORM to także duży wybór listew zamkowych, klamek oraz okuć pozwalających na pełne dostosowanie ich do potrzeb.

Najlepsze drzwi z montażem na terenie Poznania!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Poznania i okolic szukających niezawodnych drzwi z montażem. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu nasi eksperci pomogą Państwu w prawidłowym montażu zamówionych drzwi, zapobiegając tym samym jakimkolwiek nieprawidłowościom. Nasze usługi to także atrakcyjne ceny zapewnione dzięki indywidualnej wycenie każdego ze zleceń. W przypadku jakichkolwiek problemów gwarantujemy również profesjonalny serwis uszkodzonych elementów. Skontaktuj się z nami już dziś!