Serwis drzwi w Poznaniu


Serwis drzwi Oknario


Stylowe i funkcjonalne drzwi to podstawa praktycznie każdego budynku. Powstrzymują osoby nieupoważnione przed wtargnięciem na teren naszego domu czy firmy oraz pomagają ograniczyć utratę generowanego ciepła. Warto więc mieć na uwadze ich ogólny stan, aby w przypadku zauważenia jakichkolwiek odstępstw od dotychczasowej normy możliwe było podjęcie odpowiednich kroków. Każdy mieszkaniec Poznania powinien pamiętać, że regularny serwis drzwi stanowi podstawę ich wieloletniej funkcjonalności. Nierzadko zdarza się jednak, że naprawa lub wymiana stolarki okazuje się dużo bardziej wymagająca, niż mogłoby się początkowo wydawać jej właścicielowi. To sprawiło, że nasza firma oferuje Państwu profesjonalną naprawę uszkodzeń drzwi na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego naprawę lub wymianę drzwi warto zlecić specjalistom?

Kwestia wymiany i naprawy drzwi nie odbiega znacząco od pierwszego ich montażu. Mowa tu o procedurach wymagających od nas odpowiedniej wiedzy, narzędzi oraz doświadczenia. Przykładowo wymiana stolarki w ścianie jednowarstwowej przebiega nieco inaczej, niż w przypadku ścian trójwarstwowych. Chociaż działanie na własną rękę jest możliwe, ten wybór jest dużo bardziej ryzykowny niż postawienie na usługi specjalistów. Wielu mieszkańców dużych miast, na przykład Poznania, często decyduje się na samodzielną wymianę drzwi lub zawiasów, aby zaoszczędzić. Niestety, wszelkie nieprawidłowości, nawet te najdrobniejsze, mogą sprawić, że stolarka nie będzie działać właściwie, co prowadzi często do konieczności poniesienia dodatkowych kosztów. Nie warto więc kierować się wyłącznie kwestiami 

cenowymi – koszty serwisu nie należą do bardzo wysokich, zaś naprawione we właściwy sposób drzwi będą mogły służyć nam przez lata.

Co sprawia, że warto zlecić naprawę zarysowań drzwi lub wymianę komponentów właśnie nam?

Nasz serwis drzwi funkcjonuje w Poznaniu już od 2012 roku. Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem drzwi marek takich jak Yawal, Wikęd oraz INTERNORM. Lata doświadczenia w pracy z drzwiami drewnianymi, aluminiowymi oraz stalowymi pozwoliły naszym specjalistom na poznanie różnych technik naprawczych i montażowych. Dysponujemy przy tym wieloma nowoczesnymi narzędziami oraz oryginalnymi częściami zamiennymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zakończyć wszystkie zlecone nam prace w możliwie najkrótszym czasie, pozwalając naszym klientom cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zapewnionym przez naprawione drzwi.

Profesjonalna naprawa zarysowań drzwi

Jedną z usług świadczonych przez nasz serwis jest profesjonalna naprawa zarysowań drzwi. Uszkodzeniom tym ulegają w szczególności skrzydła drewniane. Nie warto bagatelizować powstałych mikrouszkodzeń, ponieważ ich obecność znacząco wpływa na ogólny wygląd stolarki. Mowa tu przede wszystkim o drzwiach wejściowych stanowiących nierzadko wizytówkę budynku czy mieszkania. By usunąć nieestetyczne rysy nasi specjaliści wykorzystują specjalistyczne sztyfty retuszerskie i woski. W przypadku, gdy zarysowania są bardzo głębokie, przeprowadzamy procedurę zeszlifowania powierzchni, by dokonać renowacji całego skrzydła.

Najskuteczniejsza naprawa pęknięć drzwi w Poznaniu!

Oczywiście, rysy to nie jedyna forma uszkodzeń mechanicznych, którym może ulec powierzchnia stolarki. Nasz serwis specjalizuje się również w naprawie pęknięć drzwi na terenie zarówno całego Poznania, jak i jego okolic. Wykorzystując najnowocześniejsze techniki i narzędzia, odnawiamy uszkodzone drzwi antywłamaniowe, pęknięte ościeżnice oraz fragmenty skrzydeł zniszczonych wskutek wyższego poziomu wilgoci. Doświadczenie naszych specjalistów zapobiega jednocześnie pozostawieniu na powierzchni naprawionych drzwi jakichkolwiek niedoskonałości takich jak wgniecenia czy zacieki.

Profesjonalna wymiana drzwi

Nasza firma oferuje też Państwu sprawną wymianę drzwi. Bez względu na to, czy szukacie estetyczniejszej stolarki do domu, czy też chcecie po prostu zapewnić sobie i swoim bliskim wyższy poziom komfortu cieplnego, nasi specjaliści pomogą Wam w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Przeprowadzamy wszystkie procedury montażowe oraz umożliwiamy naszym klientom sprawną modyfikację używanych już drzwi. Wzbogacamy stolarkę zabezpieczeniami antywłamaniowymi, wymieniamy klamki oraz zapobiegamy nadmiernej utracie ciepła.

Jeśli i Ty szukasz niezawodnych specjalistów zajmujących się naprawą uszkodzeń drzwi w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, tworząc kosztorys. Zapewniamy długotrwałe efekty przeprowadzonych napraw oraz możliwie najszybszy przyjazd naszych ekspertów. Skontaktuj się z nami już dziś!