Bramy przemysłowe w Poznaniu


Bramy przemysłowe Oknario Poznań


W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne bramy przemysłowe z montażem, łączące w sobie znakomitą funkcjonalność oraz wytrzymałość. Jako specjaliści w dziedzinie stolarki otworowej, obecni na rynku już od 2012 roku, doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Z tego też powodu stawiamy wyłącznie na oryginalne bramy, opracowane przez polskie marki, cieszące się ogromnym uznaniem przedsiębiorców z całego kraju. Dysponujemy przy tym szerokim wachlarzem części zamiennych, a także zapewniamy profesjonalny transport na terenie całego regionu. Zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców Poznania do bliższego zapoznania się z naszymi bramami przemysłowymi.

Charakterystyka bram przemysłowych

Na pierwszy rzut oka bramy przemysłowe nie różnią się znacząco od swoich standardowych odpowiedników, montowanych w przydomowych garażach. Różnice możemy jednak dostrzec bardzo szybko, skupiając się na ich działaniu. Ponieważ wiele gałęzi przemysłu opiera się na transporcie bazującym na wozach ciężarowych, wymiary takiej bramy są znacznie większe niż w przypadku zwykłego modelu segmentowego. Jej komponenty wykonuje się przy tym z niezwykle wytrzymałych materiałów, najczęściej stali ocynkowanej lub aluminium. Ma to umożliwić bezawaryjną eksploatację bramy w warunkach przemysłowych, wymagających nierzadko wielokrotnego otwierania i zamykania. Modele przemysłowe muszą odznaczać się również dużą odpornością na korozję, a także zapewniać optymalną izolację termiczną.

Nowoczesne bramy przemysłowe dostępne w naszej ofercie

Przygotowując naszą ofertę bram przemysłowych dla mieszkańców Poznania, wybraliśmy wyłącznie najskuteczniejsze rozwiązania dostępne na polskim rynku. Znajdą więc Państwo u nas niezawodne bramy marki Interflex o ergonomicznej, segmentowej konstrukcji, pozwalającej na ich otwarcie nawet wtedy, gdy pojazd stoi tuż przed nimi. Oferujemy modele z profilami o grubości 40, 60 i 80 milimetrów, umożliwiając tym samym pełne dostosowanie zakupionego produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Każda brama przemysłowa z montażem dostępna w naszej ofercie została wyposażona w ognioodporne wypełnienie z bezfreonowej pianki poliuretanowej.

Bramy przemysłowe Interflex to także wspaniałe połączenie estetyki z funkcjonalnością. Szczelne konstrukcje profili zapewniają bowiem pełną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ocynkowana blacha stalowa jest tu poddawana starannemu malowaniu podkładowemu metodą piecową, co zapewnia jej stylową prezencję. Oferowane przez nas bramy są dostępne w dziesięciu wariantach kolorystycznych. Nie zapomnieliśmy również o sześciu typach prowadnic, praktycznych przeszkleniach oraz wydajnych sprężynach skrętnych, o żywotności nawet do 30 000 cykli. Co więcej, bramy marki Interflex są opcją niezwykle opłacalną – ich wysoka jakość idzie w parze z przystępną ceną!

Profesjonalny montaż bram przemysłowych

Aby uniknąć problemów z otwieraniem lub powstającymi nieszczelnościami w bramach przemysłowych, warto zlecić prace montażowe wykwalifikowanym specjalistom. Nawet najnowocześniejsze modele bram nie zdadzą nam się bowiem na wiele, jeśli w trakcie ich instalacji doszło do jakichkolwiek nieprawidłowości. Wszelkie błędy bardzo szybko mogą bowiem ujawnić się w formie niewłaściwej pracy bramy. Brama przemysłowa z montażem to wariant zakupu z usługą, który oferujemy naszym klientom. 

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu bram przemysłowych na terenie Poznania i okolic. Aby móc zapewnić Państwu najwyższy standard oferowanych usług, stawiamy wyłącznie na doświadczonych montażystów, którym nieobce są rozmaite techniki instalacyjne. Cechuje nas terminowość, staranność oraz pełna przejrzystość wyceny kosztów. Jeśli planujesz zakup nowej bramy dla swojej firmy, skontaktuj się z naszym zespołem. Pomożemy Ci w możliwie najszybszym montażu zamówionej stolarki!