Bramy segmentowe w Poznaniu


Bramy segmentowe Oknario Poznań


Nasza firma oferuje Państwu nowoczesne bramy segmentowe, przeznaczone do użytku zarówno w przydomowych garażach, jak i na terenie firmowych obiektów. Już od 2012 roku, dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym najskuteczniejsze rozwiązania z dziedziny stolarki otworowej. Tworząc nasz asortyment, skupiamy się wyłącznie na bramach, opracowanych przez przodujących producentów. Dzięki temu zyskują Państwo stuprocentową pewność, że zakupione elementy będą odznaczać się wieloletnią trwałością, bezproblemową obsługą oraz wspaniałą estetyką. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic do zapoznania się z naszymi bramami segmentowymi.

Charakterystyka bram segmentowych

Nowoczesne bramy segmentowe stanowią niezwykle popularną alternatywę dla modeli uchylnych, które jeszcze kilka lat temu wiodły prawdziwy prym na rynku. Powodem jest tu przede wszystkim niezwykle efektywny sposób, w jaki otwiera się taka brama. Model segmentowy pozwala bowiem na otwarcie garażu nawet wtedy, gdy podjazd jest zastawiony. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby zatrzymać samochód na kilka centymetrów przed bramą, zanim zostanie ona otwarta. Użytkownicy nie muszą martwić się zatem o zbytnie ograniczenie przestrzeni użytkowej przed garażem. Nowoczesne modele segmentowe odznaczają się przy tym znakomitą wręcz izolacją termiczną, a także wzmocnieniami konstrukcji, zapobiegającymi chociażby próbom włamania lub nieumyślnemu ich uszkodzeniu.

Dlaczego warto postawić na bramy segmentowe, oferowane właśnie przez nas?

Nasza oferta, przygotowana z myślą o wszystkich mieszkańcach Poznania i okolic, obejmuje sprzedaż nowoczesnych bram segmentowych marki Interflex. Komponenty polskiej produkcji współpracują w nich z wydajnymi podzespołami, opracowanymi przez holenderską firmę Kingspan. Dzięki stalowej blasze ocynkowanej bramy Interflex stanowią niezwykle stylowe uzupełnienie architektury budynku, zapewniając przy tym wysoki stopień bezawaryjności. Zależnie od potrzeb zamówiona brama może zostać pomalowana na odcień RAL 9006. Niewątpliwą ich zaletą jest również pełna gwarancja bezpieczeństwa. Bramy Interflex posiadają bowiem właściwości ognioodporne, co pozwala na zapobieganie rozprzestrzenianiu się płomieni i zminimalizowanie zniszczeń. Każda brama segmentowa z montażem dostępna w naszej ofercie może zostać również wyposażona w praktyczne dodatki, jak chociażby kratki wentylacyjne.

Znajdą też u nas Państwo niezawodne bramy segmentowe z montażem marki Wiśniowski. Opcja to przede wszystkim znakomity wybór dla wszystkich klientów ceniących sobie wizualną wyjątkowość. W naszym asortymencie dostępne są bowiem modele z serii PRIME, UniTherm oraz UniPro. Dzięki temu każdy z pewnością znajdzie pośród nich bramę, której wygląd i właściwości z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania. Oferujemy bowiem rozwiązania do domów o wystroju klasycznym, o drzwiach garażowych imitujących drewno, a także niezwykle szczelne bramy dla budynków energooszczędnych.

Profesjonalny montaż bram segmentowych na terenie Poznania

W OknaRIO rozumiemy doskonale, jak wymagającym procesem jest prawidłowa instalacja zakupionych elementów. Czynności tej nie powinno się odkładać przy tym na później, ponieważ garaż pozbawiony drzwi to prawdziwy wabik na złodziei. Co więcej, samodzielna instalacja prowadzi nierzadko do poważnych błędów uniemożliwiających prawidłowe korzystanie z bramy. Dotyczy to w szczególności sytuacji, w których za tego typu procedury zabiera się osoba niezaznajomiona z tematem. Znakomitym rozwiązaniem, dostępnym także i u nas, jest tu więc brama segmentowa z montażem.

Po otrzymaniu zlecenia, nasi specjaliści przybędą w możliwie najszybszym terminie w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Jako eksperci w dziedzinie stolarki otworowej o wieloletnim doświadczeniu, stawiamy na wyszkoloną kadrę pracowniczą, zaznajomioną z nowoczesnymi technikami montażowymi. Dysponujemy przy tym profesjonalnymi narzędziami, pozwalającymi na błyskawiczną instalację wewnątrz każdego garażu. Jeśli jesteś więc mieszkańcem Poznania lub okolic i planujesz zakup bramy segmentowej, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem!