Inteligentne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji

Inteligentne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji

img

Inteligentne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji


Francuska firma Bubendorff już od ponad sześćdziesięciu lat wyznacza kolejne trendy na rynku rolet zewnętrznych. Jedną z najnowszych propozycji tego legendarnego już producenta są zaawansowane rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji MONO ID3, wyposażone w ruchome pióra. Dzięki tej dokładnie opracowanej konstrukcji, rolety te stanowią znakomite połączenie modeli antywłamaniowych oraz zewnętrznych żaluzji fasadowych. Ogromnym atutem tej nowatorskiej formy jest redukcja wydatków na bezpieczeństwo budynku – z racji swojej skuteczności, rolety MONO ID3 zastępują bowiem drogie systemy antywłamaniowe. Kolejnym powodem, dla którego rolety te cieszą się tak dużym uznaniem mieszkańców miast takich, jak Poznań, jest sama wyjątkowość tego rozwiązania – na polskim rynku nie znajdziemy żadnych innych systemów, oferujących tak bogatą funkcjonalność, dostępnych jednocześnie w tak przystępnej cenie.

Dzięki specjalnie zaprojektowanym lamelom, inteligentne rolety MONO ID3 zapewniają optymalne nasłonecznienie pomieszczeń, jednocześnie zapewniając przebywającym w nim osobom prywatność oraz dobrą widoczność na zewnątrz. Obsługa rolet jest podobna do standardowych żaluzji fasadowych, zwiększając tym samym przystępność tego nowoczesnego rozwiązania. Jeśli lubimy z kolei inteligentne rozwiązania, roletami można również sterować za pomocą dedykowanych aplikacji tudzież pilota. Dodatkowym atutem jest tu także znakomita izolacja termiczna – lamele zostały bowiem wypełnione pianką izolacyjną.

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji MONO ID3 to także bardzo duża ergonomia – w sytuacjach, gdy w wyniku nagłej awarii zostanie odcięty prąd, hybrydowe silniki Bubendorff umożliwią nam dziesięciokrotne podniesienie lub opuszczenie piór. Sam napęd w opcji solarnej pobiera energię bezpośrednio z padających na niego promieni słonecznych, zaś wysokiej jakości komponenty sprawiają, że rolety zbiorą zapas energii nawet w pochmurne, jesienne dni. To właśnie te zalety sprawiają, że inteligentne rolety MONO ID3 marki Bubendorff uchodzą za najlepsze nie tylko w Polsce, ale też całej Europie!

ROLETY ZEWNĘTRZNE BUBENDORFF:


 • Ruchome lamele, umożliwiające regulację dostępu światła słonecznego na podobnych zasadach jak żaluzje zewnętrzne fasadowe.
 • Opcja zasilania solarnego – bateria wbudowana w silnik rolety, ładowana jest przez ogniwo fotowoltaiczne umieszczone w kasecie lub na elewacji (wersja zabudowana).
 • Energooszczędność; skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji zarówno w okresie zimowym, jak i letnim.
 • Możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, możliwość zdalnego sterowania grupami rolet za pomocą np. smartfonu, tabletu.
 • Skuteczna blokada zabezpieczająca/blokada antywłamaniowa.
 • Całkowita niezależność od energii elektrycznej (w opcji solarnej).
 • Wersja natynkowa i do zabudowy.
 • Najwyższy stopień automatyzacji i komfortu obsługi. Możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym wyłącznika czasowego z symulacją obecności.
 • Nowoczesny design.
 • Ochrona środowiska.
 • Dostępność wybranych kolorów według palety RAL.
 • Gwarancja producenta na wszystkie części 7 lat.

ROLETY SOLARNE


Rolety zewnętrzne solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Bezinwazyjny montaż rolet to redukcja czasu, kosztów instalacji czy remontu. Wewnątrz kasety, w rolce, na którą nawijany jest pancerz rolety, znajduje się bardzo trwała bateria, której żywotność jest obliczona na ponad 20 lat. Bateria jest zasilana przez panel fotowoltaiczny, umieszczony na kasecie rolety. Panel fotowoltaiczny nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie słońca, wystarczy dostęp do światła dziennego by ładował baterię. Rolety elektryczne na baterie słoneczne pracują bez względu na aktualne warunki atmosferyczne, zarówno latem jak i zimą, w dzień i w nocy. Zasilanie solarne daje niezależność od energii elektrycznej, więc w sytuacjach awaryjnych, gdy zabraknie prądu, możliwe jest swobodne korzystanie z rolet.

Solarne rolety fasadowe posiadają lamele wypełnione pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu tworzą doskonałą blokadę termoizolacyjną; tradycyjne żaluzje fasadowe nie zapewniają wystarczającej bariery izolacyjnej.

ROLETY ZEWNĘTRZNE ID3 SOLAR – najważniejsze cechy:


 • 100% energii słonecznej – 100% niezależności , bez konieczności doprowadzania dodatkowej instalacji elektrycznej.
 • Montaż bezinwazyjny; redukcja kosztów i czasu montażu.
 • Energooszczędność; skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji na nieporównywalnie wyższym poziomie niż żaluzje fasadowe.
 • Skuteczna blokada antywłamaniowa.
 • Najwyższy stopień automatyzacji i komfortu obsługi. Możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym wyłącznika czasowego z symulacją obecności.
 • Czujnik nasłonecznienia wbudowany w panel fotowoltaiczny, automatycznie reguluje dostęp światła do pomieszczeń.
 • Możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu, tabletu.
 • Nowoczesny design.
 • Ochrona środowiska.
 • Dostępność kolorów według palety RAL.
 • Gwarancja producenta na wszystkie części – 7 lat.

Inteligentne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji

Funkcjonalność tradycyjnych rolet jest stosunkowo ograniczona. W związku z ty, wraz z rozwojem oferty na akcesoria tego typu, inwestorzy z Poznania coraz częściej wybierają produkty wielofunkcyjne, takie jak np.:

 • - rolety z funkcją żaluzji,

 • - zaawansowane zabezpieczenia antywłamaniowe,

 • - zdalne sterowanie,

 • - rolety i panele fotowoltaiczne.

Inteligentne rolety zewnętrzne Bubendorff doskonale współpracują z systemami „Inteligentnego domu”. Sterowanie i zarządzanie może odbywać się za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej. Produkty Bubendorff umożliwiają budowanie domów inteligentnych o najwyższym stopniu automatyzacji i komforcie obsługi. Producent umożliwia szereg opcji adaptacji rolet jako elementu zintegrowanego systemy sterowania budynkiem. Problemu nie stanowi też instalacja dodatkowego sterowania pilotem, włącznikiem czasowym lub programatorem z funkcją symulacji obecności.

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji łączą funkcjonalność typowych rolet i żaluzji fasadowych. Zewnętrzne rolety elektryczne MONO ID3 firmy BUBENDORFF są wyposażone w ruchome lamele (ruchome pióra). Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji umożliwiają regulację dostępu światła dziennego do pomieszczeń, w ten sposób uzyskuje się optymalne nasłonecznienie. Jednocześnie ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując dostęp do widoku na zewnątrz, tak jak ma to miejsce w przypadku żaluzji. Produkty tego typu to aktualnie jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań przez właścicieli nieruchomości z Poznani i okolic.

Skuteczna blokada antywłamaniowa rolety – Bubendorff

Nasze rolety okienne to bardzo dobre rozwiązanie na dodatkowe zabezpieczenie budynku przed dostaniem się do środka niepowołanych osób. Rolety zabezpieczające są wyposażone w trudny do sforsowania mechanizm, uniemożliwiający przedostanie się do wnętrza budynku Zabudowa otworów okiennych i drzwiowych stanowi dodatkową, skuteczną barierę dla złodzei. Profesjonalny montaż praktycznie uniemożliwia dostęp z zewnątrz do jakichkolwiek elementów sterowania. Rolety Bubendorff to jednocześnie solidna i wytrzymała konstrukcja, której sforsowanie wymagałoby przyłożenia sporej siły i zastosowania specjalistycznego sprzętu.

Energooszczędna kontrola temp. wnętrz i wentylacja

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji – MONO ID3 to unikalne rozwiązanie generujące oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu. Ruchome lamele, umożliwiające regulację dostępu światła słonecznego na podobnych zasadach jak żaluzje zewnętrzne fasadowe. Skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. System sterowania, w który wyposażone są oferowane rolety okienne zewnętrzne, wspomaga regulację temperatury w pomieszczeniu, utrzymując izolację termiczną niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych zarówno latem, jak i zimą.

Rolety z panelem solarnym

Rolety zewnętrzne solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Wewnątrz kasety, w rolce, na którą nawijany jest pancerz rolety, znajduje się bardzo trwała bateria, której żywotność jest obliczona na ponad 20 lat. Bateria jest zasilana przez panel fotowoltaiczny, umieszczony na kasecie rolety. Panel fotowoltaiczny nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie słońca, wystarczy dostęp do światła dziennego, by ładował baterię. Rolety elektryczne na baterie słoneczne pracują bez względu na aktualne warunki atmosferyczne, zarówno latem, jak i zimą w dzień i w nocy.