Bramy garażowe w Poznaniu


Bramy garażowe Oknario Poznań


Nasza firma oferuje Państwu niezawodne bramy garażowe z montażem, sterowane zarówno manualnie, jak i elektrycznie. Jako doświadczeni eksperci specjalizujący się w szeroko pojętej stolarce otworowej już od 2012 roku doskonale znamy specyfikę bram. Znajdą Państwo u nas wyłącznie ich najnowocześniejsze modele, opracowane przez czołowych polskich producentów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania do bliższego zapoznania się z bramami garażowymi, dostępnymi w naszej ofercie.

Dlaczego warto postawić na sprawdzone bramy garażowe?

Podobnie jak pozostałe elementy stolarki otworowej także i bramy garażowe odgrywają kluczową rolę w bezpiecznej i wygodnej eksploatacji garażu czy magazynu. To właśnie one powstrzymują chłodne powietrze przed przedostawaniem się do środka, zapobiegając przy tym nadmiernej utracie generowanego ciepła. Z tego też powodu nad doborem odpowiednio szczelnych bram powinni zastanowić się szczególnie właściciele domów energooszczędnych. Szczelna konstrukcja profilu to także wysoki stopień izolacji akustycznej, pozwalający chociażby na skupienie, podczas gdy na zewnątrz rozlega się hałas.

Sposób otwierania bram garażowych to kolejna kwestia, o której nie powinien zapominać żaden użytkownik. Jeszcze kilka lat temu większość polskich garaży korzystała z bram rozwieranych oraz uchylnych. Obecnie stolarka tego typu jest coraz częściej zastępowana przez znacznie bardziej ergonomiczne rozwiązanie, jakim są bramy segmentowe. Umożliwiają one bowiem wygodne otwarcie garażu, nawet wtedy, gdy odległość między profilem a samochodem wynosi zaledwie kilka centymetrów. Dzięki temu opcja ta uchodzi obecnie za niezwykle korzystną dla praktycznie wszystkich typów podjazdów. Także i w naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór bram segmentowych, przystosowanych zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego.

Segmentowe bramy garażowe dostępne w naszej ofercie

Oferujemy nowoczesne bramy garażowe z dostawą i montażem na terenie całego Poznania. Znajdą Państwo u nas niezawodne modele z serii PRIME, UniPro oraz UniTherm, opracowane przez uznaną markę Wiśniowski. Bramy tego producenta łączą w sobie wyjątkowe, designerskie formy oraz ogromne zróżnicowanie parametrów. Umożliwiają bezproblemowe znalezienie rozwiązania, które znakomicie wkomponuje się w każdy dom. Każda brama garażowa z montażem marki Wiśniowski to także pełne bezpieczeństwo dzięki specjalnym systemem chroniącym przed przytrzaśnięciem palców lub samowolnym opadnięciem.

Integralnym elementem naszego poszerzanego regularnie asortymentu są również bramy garażowe Interflex. Dzięki zastosowanym w nich wypełnieniom profile bram tego producenta odznaczają się dużą odpornością na działanie płomieni. Solidna konstrukcja sprawia przy tym, że komponenty stolarki nie ulegają uszkodzeniom wskutek działania szkodliwych czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe bramy segmentowe dla domów, jak i modele przemysłowe, gwarantujące pełne bezpieczeństwo przechowywanych towarów oraz parku maszynowego firmy.

O czym powinniśmy pamiętać, kupując bramy garażowe w Poznaniu?

Poszukując dobrych bram garażowych, każdy klient powinien zwrócić uwagę przede wszystkim na swoje indywidualne potrzeby. To właśnie od nich zależeć bowiem będzie chociażby grubość profilu lub obecność niestandardowych rozwiązań, takich jak przeszklenia lub kratki wentylacyjne. Jeśli tego typu dodatki nie będą nam potrzebne, może się okazać, że przepłacimy za bramę, z której funkcji i tak nie będziemy korzystać. Nie bez znaczenia jest tu też tempo pracy silniczka, odpowiadającego za opuszczanie i podnoszenie bramy. Niezwykle ważną rolę w zakupie bramy odgrywają również kwestie instalacyjne. Jeśli nie zajmujemy się tym co dzień, warto postawić na bramę garażową z montażem. Takie rozwiązanie, dostępne też w naszej ofercie, pozwoli Państwu na uniknięcie różnego rodzaju problemów, będących następstwem nieprawidłowo przeprowadzonych pomiarów lub niewłaściwego umieszczenia kluczowych elementów.