Montaż okien - Oknario Poznań


Profesjonalny montaż okien w Poznaniu i okolicach


Prawidłowy montaż okien to kwestia, której nie powinno się bagatelizować. Bez względu na to, czy planują Państwo kupno nowego domu, czy też rozważają gruntowny remont czterech kątów, od prawidłowego montażu stolarki będzie zależeć bezpieczeństwo oraz komfort wnętrz. Okna pełnią bowiem bardzo ważną rolę w domowych aranżacjach, zapewniając odpowiednie nasłonecznienie pomieszczeń oraz zapobiegając przedostawaniu się chłodnego powietrza do ogrzewanych pokoi. Nie bez znaczenia jest też sam wygląd stolarki, stanowiący stylowe podkreślenie wybranego stylu wnętrza. Dlatego nasza firma oferuje Państwu bardzo duży wybór nowoczesnych okien z montażem. Zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców Poznania i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalny montaż mechaniczny okien – dlaczego jest tak istotny?

Nierzadko zdarza się, że wiele osób planujących kupno nowych okien decyduje się na montaż na własną rękę. Niestety nie należy to do najlepszych pomysłów – instalacja stolarki okiennej wymaga uwzględnienia najdrobniejszych szczegółów, aby możliwe było zapobiegnięcie nadmiernej utracie ciepła. To sprawiło, że nasi specjaliści oferują Państwu profesjonalny, mechaniczny montaż okien z użyciem najnowocześniejszych technik i narzędzi. Po przybyciu na miejsce, nasz zespół zajmie się starannym wypoziomowaniem ramy okna, zapewniając mu najwyższą funkcjonalność nawet wtedy, gdy okna/drzwi ulegną skurczeniu lub rozszerzeniu termicznemu.

Ustawioną równo ramę blokujemy za pomocą klinów, kontrolując pion i poziom dzięki specjalistycznej poziomicy. Podczas montażu okien w nowoczesnych budynkach używamy najwyższej klasy kotew. Wymieniając stolarkę w starszych obiektach, sięgamy z kolei po śruby czy kołki rozporowe. Wszystkie powstałe przestrzenie wypełniamy uszczelniającą pianką poliuretanową, usuwając jej ewentualny nadmiar. Na koniec wykonujemy obróbkę wykończeniową zapewniającą estetyczny wygląd miejscom, w których okno łączy się z murem. Po zakończeniu prac przeprowadzamy kontrolę funkcjonalności zamontowanej stolarki.

Pasywny i ciepły montaż okien – doskonałe rozwiązania dla budynków energooszczędnych

Montaż pasywny okien to kolejny integralny element naszej oferty proponowany wszystkim planującym zakup energooszczędnego domu. Należy bowiem pamiętać, że to właśnie szczelność stolarki ma bezpośredni wpływ na możliwość długotrwałego utrzymywania generowanego ciepła przez budynek. Polega on na wysunięciu linii okien poza zewnętrzny obrys ścian budynku, co pozwala na poprawę przebiegu izoterm.

Ciepły montaż okien, nazywany również montażem warstwowym, polega z kolei na zamontowaniu trzech warstw uszczelniających – środkowej, wewnętrznej i zewnętrznej. Dzięki takiemu nowatorskiemu rozwiązaniu żywotność połączenia ramy z ościeżem ulega wydłużeniu. Oprócz mniejszej utraty ciepła ta technika zapewnia również znakomitą izolację akustyczną oraz ochronę pobliskich ścian przed rozwojem pleśni.

Klasyczne okna drewniane z montażem dostępne w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo duży wybór okien drewnianych z montażem od takich marek jak FAKRO, do produkcji których wykorzystuje się wyłącznie najwyższej klasy drewno zarówno z drzew europejskich, jak i egzotycznych. Okna dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się znakomitą termoizolacją, sztywną konstrukcją oraz możliwością łatwej i szybkiej naprawy. Wszystkie te zalety sprawiają, że z każdym rokiem, kolejni klienci z Poznania i okolic decydują się na profesjonalny montaż okien oferowany przez naszych specjalistów. Znajdą Państwo u nas zarówno modele o niestandardowych kształtach i wymiarach, jak i okna stylizowane np. retro.

Nowoczesne okna PCV i aluminiowe z montażem

Oczywiście, ponadczasowe i drewniane ramy to nie jedyna propozycja od naszej firmy. Oferujemy Państwu także niezawodne okna PCV oraz aluminiowe z montażem na terenie Poznania i okolic. Znajdziecie u nas, chociażby nowoczesne systemy okienne Yawal wykorzystywane zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i w obiektach biznesowych i użyteczności publicznej. Nasi specjaliści pomogą Państwu w montażu nawet najbardziej wymagających elementów wyróżniających się dużą wagą oraz sporym rozmiarem. Oferujemy nie tylko standardowe okna z montażem, ale i rozwiązania wykorzystywane w budynkach przeszklonych oraz przesuwnych witrynach.

Najefektywniejszy montaż okien w Poznaniu!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych z Poznania i okolic poszukujących rzetelnego usługodawcy oferującego montaż okien. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, tworząc kosztorys projektu. Gwarantujemy najwyższy standard usług zarówno podczas montażu w budynkach pasywnych, jak i mieszkaniach modernizowanych. Wierzymy bowiem, żedobre okna z montażem powinny mieć znakomity styl i zapewniać funkcjonalność bez względu na wiek budynku. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak możemy pomóc też Tobie!