Serwis uszkodzeń rolet, okien, drzwi oraz bram


Serwis uszkodzeń rolet, okien, drzwi oraz bram Oknario Poznań


Zarówno okna, jak i drzwi oraz bramy garażowe mogą pełnić swoją rolę wyłącznie wtedy, gdy są regularnie serwisowane. Powód jest oczywisty – jak każdy inny element wyposażenia także i stolarka ulega stopniowemu zużyciu. Dlatego nasza firma oferuje Państwu kompleksowy serwis okien, drzwi, bram i rolet dostępny na terenie Poznania i okolic. W Oknario wiemy, ile problemów może przysporzyć niższa szczelność stolarki. Oprócz mniejszego komfortu domowników, usterki tego typu nierzadko kończą się również rosnącymi opłatami za ogrzewanie. Dlatego zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych do bliższego przyjrzenia się naszym drzwiom z serwisem oraz pozostałym propozycjom.

Dlaczego warto postawić właśnie na nasze drzwi, bramy i okna z serwisem?

Jesteśmy obecni na rynku już od 2012 roku. Na przestrzeni lat nasi doświadczeni specjaliści powiększali swoją wiedzę, pracując chociażby przy systemach montowanych w inteligentnych i energooszczędnych domach/budynkach. Dzięki temu posiadamy niezbędną wiedzę umożliwiającą nam skuteczną naprawę wielu elementów. Jako wiodący serwis rolet aluminiowych, okien i drzwi w Poznaniu dysponujemy także nowoczesnym wyposażeniem oraz oryginalnymi częściami zamiennymi. Zależy nam przy tym, aby wszystkie prace serwisowe przebiegały szybko, przejrzyście i skutecznie. Rozumiemy doskonale, jak istotny dla naszych klientów jest czas.

Niezawodne okna z serwisem

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz naprawą okien marek takich jak Drutex, Yawal czy INTERNORM. Oferujemy duży wybór stolarki do wielu typów wnętrz obejmujących niezawodne okna z serwisem wykonane z PCV, aluminium oraz drewna. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów oferujemy wymianę uszczelek, regulację okien oraz naprawę elementów uszkodzonych (także wskutek próby włamania). Zapewniamy też kompleksowy serwis rolet zewnętrznych. Nasze usługi obejmują także modyfikację oraz modernizację zainstalowanych okien. Wymiana jednego okna trwa około godziny–dwóch, zależnie od jego wymiarów oraz miejsca montażu.

Najskuteczniejszy serwis drzwi w Poznaniu!

Oferujemy także profesjonalny serwis drzwi na terenie Poznania i okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne produkty marek Yawal i Wikęd obejmujące drzwi stalowe, panelowe, aluminiowe oraz drewniane z serwisem. Zajmujemy się kompleksową naprawą zamków, zawiasów oraz uszczelnień. Oferujemy też profesjonalną regulację stolarki. Świadczymy także usługi serwisowe drzwi antywłamaniowych oraz wyposażonych w komponenty elektroniczne. Na życzenie klientów przeprowadzamy również wymianę starej stolarki na nową.

Bramy garażowe i przemysłowe z serwisem

Bramy z serwisem stworzone przez marki Interflex i Wiśniowski to kolejne z naszych propozycji dla mieszkańców Poznania. Zapewniamy fachową naprawę sterowników i napędów oraz wymianę sprężyn i kół pasowych. Także i tutaj oferujemy profesjonalną wymianę bram już używanych na nowe. Zachęcamy do kontaktu wszystkich klientów, którzy zauważyli w swoich bramach wolniejszą i/lub głośniejszą pracę napędu. Zignorowanie pierwszych sygnałów może skończyć się sytuacją, w której brama nie będzie w stanie nawet drgnąć. Szybka reakcja to także krótszy czas napraw i niższa jej cena. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Poznania, poszukujących niezawodnego serwisu rolet PVC, okien, drzwi czy bram garażowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, indywidualną wycenę usług oraz możliwie najszybszy przyjazd naszych specjalistów. Skontaktuj się z nami już teraz!