Okna i rolety - obszar działania Trzcianka

Okna i rolety - obszar działania Trzcianka

img

Obszar działania - Trzcianka


Stylowe, bezpieczne i szczelne okna uchodzą obecnie za nowy standard we współczesnym budownictwie. Zróżnicowanie dostępnych modeli pozwala również na bezproblemowe dopełnienie wystroju pomieszczeń, bez względu na obraną przez nas aranżację. Jako wieloletni specjaliści od stolarki otworowej, obecni na rynku od 2012 roku, dostarczamy naszym klientom zróżnicowane modele okien i rolet. W OKNARIO wierzymy bowiem, że każdy dom zasługuje na zapewnienie mu przytulności i estetyki, zaś indywidualne preferencje właścicieli wcale nie muszą wymuszać tu żadnych kompromisów. Zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców Trzcianki i okolic do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Wszechstronne okna dla każdego domu w Trzciance

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór nowoczesnych profili PCV opracowanych przez wiodące marki. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem okien Schüco, Drutex oraz Veka, dostarczającym naszym klientom wyłącznie najskuteczniejsze z dostępnych obecnie na rynku rozwiązania.

Wszystkie profile okienne dostępne w naszej ofercie odznaczają się znakomitą izolacją termiczną i dźwiękową, a także wysoką odpornością ram na uszkodzenia. Oferujemy chociażby bezpieczne profile Schüco LIVING wyposażone w grzybkowe ryglowania czy też specjalne klamki zamykane na klucz. W naszej ofercie znajdą Państwo również niedrogie okna IGLO ENERGY CLASSIC marki Drutex, łączące w sobie przystępność cenową, szczelność oraz elegancki charakter, nawiązujący do okien drewnianych.

Oferujemy również nowoczesne okna wykonane z prawdziwego drewna. Nasza oferta obejmuje zarówno profile dębowe i sosnowe, jak i egzotyczne, na przykład meranti. Znajdą Państwo u nas zarówno proste ramy, zaprojektowane z myślą o nowoczesnym stylu, jak i klasyczne modele o eleganckim wykończeniu. Właścicieli domów inteligentnych i wykorzystujących odnawialne źródła energii zachęcamy z kolei do zapoznania się z serią aluminiowych okien Yawal. Cenione za swoje nowoczesne wykonanie, stanowią znakomite dopełnienie wyposażenia nowoczesnego budynku.

Nowoczesne rolety zewnętrzne dostępne w naszej ofercie dla mieszkańców Trzcianki i okolic

W OKNARIO rozumiemy doskonale, że same okna to nie wszystko. Dla zapewnienia naszym czterem kątom optymalnej wygody konieczne jest również wykorzystanie rolet. Modele zewnętrzne dostępne w naszej ofercie blokują nadmiar promieni UV odpowiedzialnych za nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń. Nowoczesne rolety zapewniają przy tym zwiększoną ochronę przeciw włamywaczom, a także dodatkową izolację dźwiękową. Aby móc sprostać oczekiwaniom wszystkich mieszkańców Trzcianki, oferujemy zarówno standardowe modele natynkowe, jak i rolety naokienne. Specjalizujemy się również w dostarczaniu nowoczesnych, niestandardowych rozwiązań, takich jak programatory czasowe, silniki elektryczne oraz moduły obsługi zdalnej za pośrednictwem pilota.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Trzcianki do kontaktu!

Zależy nam, aby cena każdego zlecenia zawsze oddawała faktyczną złożoność projektu. Z tego też powodu podchodzimy do naszych klientów w sposób indywidualny, poddając projekt wycenie dopiero po wstępnym zapoznaniu się z oczekiwaniami. Po otrzymaniu zlecenia, wysyłamy naszych specjalistów bezpośrednio do domu klienta, by dostarczyli i zamontowali zamówione elementy. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Trzcianki i okolic. Specjalizujemy się również w kompleksowych pracach serwisowych związanych z naprawą okien i rolet, a także korektą wszelkich nieprawidłowości. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak możemy pomóc także i Tobie!