Okna i rolety - obszar działania Piła

Okna i rolety - obszar działania Piła

img

Obszar działania - Piła


Stylowe, praktyczne okna to podstawa wyposażenia każdego domu. To właśnie od nich zależeć będzie wygoda oraz ogólne samopoczucie domowników. Z tego też powodu nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór profili okiennych oraz rolet zewnętrznych odznaczających się zarówno stylem, jak i praktycznością. Już od 2012 roku zajmujemy się dostawą nowoczesnych rozwiązań na rynku budowlanym, skupiając się wyłącznie na modelach opracowanych przez wiodące marki. Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, ostateczny koszt montażu podając dopiero po przeprowadzeniu starannej wyceny projektu. Zapraszamy wszystkich klientów z Piły i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Najlepsze okna PCV, aluminiowe i drewniane w Pile

W OKNARIO rozumiemy doskonale, jak ogromne znaczenie dla aranżacji domu ma dobranie odpowiednich profili okiennych. Nierzadko wiąże się to bowiem z kompromisami lub mozolnym przeszukiwaniem ofert. Z tego też powodu w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór profili opracowanych przez wiodących producentów, takich jak Veka, Drutex oraz Schüco.

Przykładem są tu chociażby okna PCV z serii Veka SOFTLINE 82, odznaczające się wysoką jakością wykonania, łączącą w sobie delikatność powierzchni oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Minimalistyczna forma, tak bardzo popularna w nowoczesnym budownictwie, z pewnością sprawi, że profile te wkomponujemy z łatwością w większość aranżacji. Okna dostępne w naszym sklepie to także znakomita izolacja cieplna i akustyczna, która gwarantuje komfort o każdej porze roku.

Oprócz okien PCV oferujemy również niezawodne profile drewniane i aluminiowe, a także takie, które łączą w sobie obie te estetyki. Modele aluminiowe, na czele z popularnym systemem Yawal, to przede wszystkim znakomite uzupełnienie domów nowoczesnych nastawionych na odnawialne źródła energii oraz inteligentne, wygodne rozwiązania. Z kolei profile drewniane dostępne w naszym sklepie to niepowtarzalna estetyka, ceniona chociażby w klasycznych aranżacjach, wciąż popularnych na terenie Piły. Oferujemy modele zarówno dębowe i sosnowe, jak i bardziej egzotyczne, na przykład meranti czy eukaliptus. Dzięki temu każdy znajdzie u nas okna, które z pewnością dodadzą uroku zarówno samemu domowi, jak i podziwianym widokom.

Najbezpieczniejsze rolety zewnętrzne dostępne w Pile

Poza profilami okiennymi nasza firma oferuje Państwu również szeroką gamę praktycznych rolet. Modele natynkowe dostępne w naszej ofercie to znakomity stosunek jakości do ceny łączący w sobie zarówno przystępny koszt, jak i najwyższą jakość wykonania. Dzięki temu możliwe jest bezproblemowe korzystanie z nich przez cały rok, nawet podczas najbardziej niekorzystnych warunków pogodowych. Znajdą Państwo u nas także i modele naokienne obsługiwane za pomocą wygodnego pilota. Oferujemy również nowoczesne rolety Integro odznaczające się prostym montażem, niewymagającym powiększania otworów okiennych, a także wspaniałą estetyką. To właśnie dzięki wszechstronności, nasze rolety uchodzą za jedne z najpopularniejszych na terenie Piły. W naszej ofercie znajdują się również zewnętrzne żaluzje fasadowe.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piły do kontaktu!

Już od wielu lat nasi specjaliści zajmują się nie tylko opracowywaniem projektów oraz montażem elementów, ale również kompleksową naprawą. Jeśli i Twoje okna nie działają w sposób właściwy, przepuszczając zbyt wiele ciepła lub uniemożliwiając prawidłowe działanie rolet, zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem. Wymieniamy uszkodzone elementy na ich oryginalne zamienniki, a także korygujemy wszelkie nieprawidłowości, aby mogli Państwo cieszyć się komfortowymi, ciepłymi i cichymi wnętrzami każdego dnia!