Serwis rolet aluminiowych w Poznaniu

img

Serwis rolet aluminiowych Oknario


Rolety zewnętrzne to rozwiązanie cenione za swój nowoczesny wygląd oraz funkcjonalność. W przeciwieństwie do standardowych modeli montowanych od lat wewnątrz naszych domów charakteryzują się wygodną obsługą zapewnioną, chociażby przez możliwość obsługi z pomocą pilota. Co więcej, solidne rolety zewnętrzne oferują domownikom dużo lepszą termoizolację wnętrz oraz możliwość redukcji hałasów dobiegających z zewnątrz. Trwała konstrukcja sprawia przy tym, że roleta może również pełnić rolę efektywnej ochrony antywłamaniowej. Należy jednak pamiętać, że naprawa mechanizmu rolety zewnętrznej aluminiowej nie należy do prostych zadań, szczególnie w przypadku modelu sterowanego elektrycznie. To sprawiło, że nasza firma oferuje Państwu możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu rolet aluminiowych na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą.

Kiedy mieszkaniec Poznania powinien rozważyć kontakt z serwisem rolet aluminiowych?

Rolety zewnętrzne w przeciwieństwie do modeli montowanych wewnątrz naszych domów są podatniejsze na uszkodzenia. Nawet najnowocześniejsze mechanizmy nie znoszą długotrwałego wystawienia na działanie promieni UV, ulewnych deszczy czy silnego wiatru. Dlatego konieczne jest regularne czyszczenie rolet z nagromadzonego pyłu czy śniegu. Zaleca się przy tym, aby po około sześciu miesiącach od pierwszego czyszczenia skontaktować się z profesjonalnym serwisem, by skontrolować stan techniczny rolet. Takie kontrole powinny odbywać się co 2–3 lata, aby możliwe było ewentualne szybkie zauważenie pierwszych uszkodzeń. Pozwoli nam to na uniknięcie kosztownej wymiany rolet zewnętrznych.

W momencie, gdy zauważymy, że nasze rolety zewnętrzne stały się mniej szczelne lub jeśli ich podnoszenie i opuszczanie staje się wolniejsze, nie warto czekać ze wzywaniem specjalistów. Dotyczy to w szczególności modeli z napędem elektrycznym, w przypadku których nawet regularne czyszczenie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Samodzielna naprawa bardzo często nie rozwiąże problemu, kończąc się nierzadko znacznym pogorszeniem stanu rolet.

Profesjonalna naprawa uszkodzeń rolet aluminiowych na terenie Poznania i okolic – dlaczego warto postawić właśnie na nas?

Już od 2012 roku nasi specjaliści zajmują się kompleksową naprawą uszkodzeń rolet aluminiowych w Poznaniu. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców tego typu rozwiązań w regionie, oferując naszym klientom nowoczesne rolety zewnętrzne natynkowe i podtynkowe z montażem i serwisem. Na przestrzeni lat nasza firma zrealizowała wiele zleceń wymagających od nas pracy w wielu różnych obiektach. Dzięki temu nasi specjaliści mają duże doświadczenie w montażu i naprawie rolet zarówno w starszych budynkach, jak i nowoczesnych obiektach pasywnych. Aby móc zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług poszerzamy regularnie nasze wyposażenie o najnowsze narzędzia i części zamienne dostępne na rynku.

Usługi świadczone przez nasz serwis rolet aluminiowych w Poznaniu

Zajmujemy się wymianą uszkodzonych komponentów rolet takich jak linki, paski, łożyska, wieszaki oraz zwijacze. Zapewniamy również kompleksową naprawę pęknięć rolety aluminiowej z dojazdem na terenie Poznania i okolic. Po przybyciu na miejsce nasi specjaliści wymieniają zniszczone lamele pancerza bez konieczności wymontowywania całego elementu. Jeśli uszkodzenia mechaniczne prowadnic lub pancerza są zbyt poważne, dokonujemy wymiany ich na nowe. Zajmujemy się także programowaniem pilotów sterujących i uszczelnianiem rolet. Naprawiamy też modele antywłamaniowe uszkodzone wskutek działań osób trzecich.

Profesjonalna wymiana rolet zewnętrznych

Nasze usługi to także fachowa wymiana rolet aluminiowych dostępna dla wszystkich mieszkańców Poznania. Na prośbę klienta dostarczamy zamówione rolety bezpośrednio pod podany adres, wymontowując stare modele i zastępując je nowo zakupionymi. Nie ma tu znaczenia czy powodem jest chęć poprawy wyglądu domu, czy zamiana rolety manualnej na elektryczną – w Oknario wierzymy, że każdy zasługuje na profesjonalną pomoc w wymianie domowego sprzętu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Pomożemy Ci w znalezieniu najodpowiedniejszych rolet do Twojego domu w przypadku chęci wymiany oraz uzgodnimy dogodny termin przybycia naszej ekipy naprawczej. Jako wiodący serwis rolet aluminiowych w Poznaniu przykładamy dużą wagę również do przystępności naszych usług. Dlatego wszystkie procedury naprawcze poprzedzamy wnikliwą diagnostyką, na bazie której dokonujemy indywidualnej wyceny. Dzięki temu nasze usługi są tak samo skuteczne, co atrakcyjne cenowo. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego warto postawić na najlepszych!