Serwis rolet zewnętrznych w Poznaniu

img

Serwis rolet zewnętrznych Oknario


Zewnętrzne rolety aluminiowe to rozwiązanie, które cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić – ich nowoczesna forma nadaje budynkowi zupełnie nowy charakter. Nie bez znaczenia jest tu też funkcjonalność rolet. Zapewniają bezpieczeństwo oraz prywatność domownikom oraz pomagają zatrzymać ciepło w mieszkaniu. Należy jednak pamiętać, że tego typu sprzęty wymagają regularnego kontrolowania ich stanu. Zaniedbana roleta pracuje mniej efektywnie, zaś w przypadku poważnych awarii, jej obsługa może stać się niemożliwa. Dlatego nasza firma oferuje Państwu profesjonalny serwis rolet zewnętrznych na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Kiedy powinniśmy rozważyć skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu rolet ?

Jak zauważają eksperci, każda roleta zewnętrzna wymaga regularnego przeglądu technicznego, najlepiej co dwa–trzy lata. Oczywiście, w momencie, gdy zauważymy jakiekolwiek problemy podczas podnoszenia lub opuszczania rolet, serwis powinien zostać wezwany jak najszybciej. Podstawową procedurą towarzyszącą eksploatacji rolet zewnętrznych jest regularne ich czyszczenie. W przypadku modeli manualnych mechanizm może zostać oczyszczony przez samego domownika, ze względu na brak złożonych elementów. W przypadku rolet sterowanych elektrycznie zaleca się skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, zajmującej się konserwacją oraz wymianą rolet zewnętrznych na terenie Poznania. Unikniemy w ten sposób nieumyślnego zniszczenia sprzętu.

Należy przy tym pamiętać, że rolety zewnętrzne ulegają uszkodzeniom znacznie częściej, niż ich tradycyjne, wewnętrzne odpowiedniki. Powodem jest tu przede wszystkim ciągłe wystawienie na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak wilgoć, silne wiatry oraz intensywne promienie UV. Samodzielna próba naprawy naruszonych komponentów nie jest tu dobrym pomysłem – użytkownicy rolet często nie znają budowy ich mechanizmów oraz nie mają specjalistycznych narzędzi. Dlatego w przypadku zauważenia jakichkolwiek problemów skontaktujmy się ze specjalistyczną firmą zajmującą się naprawą mechanizmów rolet zewnętrznych aluminiowch w naszym regionie.

Dlaczego warto zlecić naprawę mechanizmu rolety zewnętrznej właśnie nam?

Już od 2012 roku nasza firma świadczy kompleksowe usługi serwisowe na terenie Poznania obejmujące także naprawę uszkodzeń rolet aluminiowych. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu nasi eksperci są w stanie pomóc Państwu w naprawie i/lub wymianie rolet zewnętrznych. Nasz zespół dysponuje przy tym wieloma narzędziami oraz oryginalnymi częściami zamiennymi, co pozwala nam na przeprowadzenie zleconych prac właściwie, zapewniając funkcjonalność naprawionych mechanizmów na długi czas. Zajmujemy się serwisem zarówno rolet manualnych, jak i elektrycznych, realizując zlecenia nie tylko dla klientów indywidualnych, ale i biznesowych. Naprawiamy nie tylko rolety natynkowe, ale też nowoczesne modele podtynkowe.

Usługi naprawcze świadczone przez nasz serwis rolet w Poznaniu

Nasza firma specjalizuje się w naprawie rolet i innych usterek, z którymi mogą zetknąć się mieszkańcy Poznania. Zajmujemy się także wymianą uszkodzonych komponentów takich jak wieszaki, łożyska, paski, linki oraz zwijacze. Dokonujemy też wymiany zniszczonych pancerzy i prowadnic, zastępując je oryginalnymi zamiennikami. Pomagamy naszym klientom także w programowaniu pilotów przeznaczonych do sterowania pracą napędu. Naprawiamy też rolety antywłamaniowe naruszone wskutek próby ich sforsowania. Nasza oferta obejmuje przy tym kompleksową renowację eksploatowanych rolet mającą poprawić ich szczelność.

Planujesz wymianę rolety zewnętrznej w Poznaniu? Chętnie pomożemy!

Nasz serwis to także profesjonalna wymiana rolet zewnętrznych, na przykład w przypadku, gdy klient planuje zmianę modelu manualnego na elektryczny. Duży wybór sprzętów dostępnych w naszej ofercie, z pewnością sprawi, że znajdą Państwo wśród nich coś dla siebie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie montażu nie tylko samych rolet, ale i okien. Dzięki temu pomagamy naszym klientom w wybraniu niezawodnych i estetycznych rozwiązań do każdego typu budynku, włącznie z obiektami pasywnymi oraz inteligentnymi domami. Przeprowadzamy montaż rolet zarówno w domach nowo wybudowanych, jak i starszych, dobierając najodpowiedniejsze techniki montażu do konkretnego rodzaju ścian.

Wszystkie realizowane przez nas prace poprzedzamy profesjonalną diagnostyką problemu umożliwiającą indywidualną wycenę kosztów naprawy. Oferujemy naprawę uszkodzeń rolet zewnętrznych z dojazdem na terenie całego Poznania, gwarantując możliwie najszybszy przyjazd naszych specjalistów oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy do kontaktu!