Zabudowa Tarasu


Pergola Selt Sunbreaker 400


Właściwości:

 • Konstrukcja wykonana z aluminiowych profi li ekstrudowanych oraz
 • Elementów ze stali nierdzewnej
 • Konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody
 • System przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy
 • Możliwość zastosowania automatyki pogodowej
 • Możliwość zastosowania oświetlenia LED
 • Lakierowanie konstrukcji jak i zadaszenia w dowolnym kolorze RAL
 • Zadaszenie wykonane z piór z możliwością zmiany kąta ich nachylenia
 • Maksymalne wymiary jednego modułu: szerokość 4 m, wysięg 7 m
 • Możliwość wykonania konstrukcji przyściennej jak i wolnostojącej
 • Dostępny samodzielny moduł dachowy
 • Konstrukcja zgodna z normą EN 1090

Innowacyjna pergola Selt – stwórz luksusową strefę wypoczynkową

W nowoczesnej architekturze ogród nie jest odrębną częścią działki. Starannie zaaranżowana strefa zewnętrzna staje się przedłużeniem domu. Taras wyposażony w wygodne meble wypoczynkowe, oświetlenie i efektowne dekoracje staje się dodatkowym pokojem zachęcającym do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ważną częścią zewnętrznej strefy relaksu jest zadaszenie. Wszystkim osobom marzącym o stworzeniu pięknej, komfortowej przestrzeni dostępnej niemal przez cały rok prezentujemy pergole Selt – innowacyjne zadaszenia, które wydobędą z Twojego ogrodu pełny potencjał.

Czym wyróżnia się pergola Selt?

Pergola Selt to nowoczesna alternatywa dla klasycznych zadaszeń wykonanych z drewna. Standardowe pergole zbudowane z naturalnego surowca należy poddawać czasochłonnej impregnacji, zabezpieczać poza sezonem i regularnie odświeżać ich kolor. Pergole tarasowe Selt nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów. Zabudowa tarasu oferowana przez OKNARIO wykonana jest w całości z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej. Użyte materiały wyróżniają się nieprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, mróz, wysoka temperatura i promieniowanie UV. Możesz mieć pewność, że nowy element ogrodowej aranżacji nie będzie niszczał pomimo ekspozycji na zmienną pogodę. Standard zabudowy jest zgodny z normą EN 1090. Pergole Selt dostępne są w wersji przyściennej oraz wolnostojącej. 

Pergole ogrodowe Selt – przejmij kontrolę nad pogodą!

Wytrzymały, stabilny stelaż jest oparciem dla najważniejszej części konstrukcji – zadaszenia składającego się z lameli. Za pomocą niezawodnego, prostego w obsłudze mechanizmu możesz zmieniać ich położenie (kąt nachylenia), kontrolując tym samym nasłonecznienie strefy wypoczynkowej. Przelotny deszcz zakłóca garden party? Zmienna pogoda nie jest już problemem! Aby odizolować się od opadów, wystarczy zamknąć zadaszenie. Opady nie zbierają się na płaskim dachu – pergola Selt wyposażona jest w system odprowadzania wody. 

Wzbogacenie przestrzeni o metalową altanę znacząco podniesie funkcjonalność zewnętrznej strefy. Jadalnia z grillem czy „salon” wyposażony w wygodną, przestronną kanapę będą zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Meble i sprzęt znajdujące się pod dachem zachowają swoją świeżość przez wiele sezonów i będą gotowe do użycia nawet w deszczowe dni.

Pergole Selt mogą być dowolnie personalizowane. Podstawową wersję zabudowy warto poszerzyć o energooszczędne oświetlenie LED oraz automatykę pogodową. W sprzedaży dostępny jest również samodzielny moduł dachowy.

Pergole ogrodowe Selt imponującą dekoracją przestrzeni

Ogród zaaranżowany zgodnie z najświeższymi trendami architektonicznymi jest nie tylko funkcjonalny, ale również efektowny. Pergole tarasowe Selt harmonijnie wpiszą się w gustowną kompozycję, stając się jej spójną częścią i wysmakowaną ozdobą. Minimalistyczna, pozbawiona zbędnych ozdobników zabudowa jest uniwersalna. Może być pokryta dowolnym lakierem z palety RAL. Nie mamy wątpliwości, że ogród wyposażony w elegancką zabudowę stanie się ulubionym miejscem spotkań całej rodziny.

OKNARIO – pergola Selt zaprojektowana z myślą o Twoim ogrodzie 

Pergole Selt są dopracowane w najmniejszych detalach. Konstrukcja składa się z modułów o maksymalnych wymiarach 4 × 7 m. Poszczególne części można ze sobą łączyć, tworząc rozbudowane konstrukcje na rozległej przestrzeni. Projekty pergoli Selt tworzone są na podstawie wytycznych dostarczonych przez klienta. Indywidualne podejście sprawia, że każda zabudowa tworzona przez nasze biuro projektowe idealnie współgra z konkretną bryłą i jej otoczeniem. Nasza oferta kierowana jest nie tylko do osób pragnących podnieść funkcjonalność przydomowej strefy, ale również przedsiębiorców szukających niezawodnych rozwiązań do lokali gastronomicznych, hoteli czy ośrodków SPA. Nie musisz martwić się o transport i montaż zabudowy – kompleksowo zajmujemy się realizacją zamówienia na wszystkich etapach. Zapraszamy do kontaktu i zamówienia bezpłatnej wyceny.