Okna Schüco w Poznaniu


Okna Schüco - Oknario Poznań


W firmie Oknario z siedzibą w Poznaniu zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta stolarki okiennej sprostała oczekiwaniom zarówno właścicieli domów jednorodzinnych, jak i mieszkań. Właśnie dlatego w naszym asortymencie znaleźć można okna Schüco – producenta, który od wielu lat znajduje się w czołówce najbardziej uznanych i polecanych marek profili okiennych z PVC. Okna Schüco są wszechstronne: nadają się zarówno do nowego budownictwa, jak i do renowacji starszych nieruchomości. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z bogatą ofertą skrzydeł i ram okiennych niemieckiego producenta. 

Co wyróżnia okna marki Schüco?

Okna Schüco to idealne połączenie designu i funkcjonalności. Te systemy okienne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić estetyczny wygląd i łatwość użytkowania w każdych warunkach. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i inteligentnym technologiom okna Schüco dają nieograniczone możliwości projektowe. Produkty te wyposażono w szereg nowatorskich rozwiązań, w tym: 

  • 7-komorowy system profili o doskonałych właściwościach izolacyjnych, 
  • eleganckie uchwyty z przyciskiem i zamkiem, 
  • uszczelki wykonane z materiału EPDM powszechnie stosowanego w przemyśle lotniczym i medycznym. 
  • ramkę międzyszybową podnosząca dodatkowo parametry termoizolacyjne i poprawiające akustykę okien

Ponadto stolarka okienna niemieckiego producenta zapewnia doskonałą izolację termiczną i pozwala obniżyć koszty zużycia energii, dzięki czemu stanowi idealny wybór dla właścicieli domów, którzy chcą zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Okna Schüco mogą realnie podnieść wartość Twojego domu i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Szeroka gama wypełnień drzwi oraz wariantów kolorystycznych pozwala na tworzenie indywidualnych rozwiązań, dopasowanych zarówno do stylu elewacji, jak i wnętrza domu. 

Szeroki wybór stolarki okiennej Schüco

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór okien. Jeśli jednak zależy Ci na sprawdzonym rozwiązaniu charakteryzującym się najlepszym stosunkiem ceny do parametrów, warto rozważyć wybór stolarki okiennej PCV Schüco. Proponujemy dwu-, a także trzyszybowe przeszklenia. 

Okna z podwójnymi szybami 

Do tradycyjnego budownictwa i starszych domów rekomendujemy zakup dwukomorowych okien z podwójnymi szybami, w których między szkłem zewnętrznym a wewnętrznym instalowany jest inny element pośredni. Tworzy to dodatkową komorę, która zwiększa efektywność energetyczną produktów o około 15-30%. 

Okna z systemem potrójnego oszklenia

Potrójne przeszklenie to najlepsze rozwiązanie dla domów pasywnych. Okna Schüco zapewniają bardzo dobry stosunek współczynnika przenikania ciepła (Uw) do współczynnika przenikalności promieni słonecznych (g), co przekłada się na mniejsze straty cieplne budynku, a co za tym idzie ‒ niższe rachunki za ogrzewanie oraz energię.

Dodatki i okucia

Kupując okna plastikowe u doświadczonego sprzedawcy, takiego jak Oknario, możesz wybierać spośród wielu dedykowanych akcesoriów, w tym praktycznych okuć, specjalnych typów zamknięć okiennych, dodatkowych uszczelek czy efektownych klamek. Dużą wygodą jest możliwość personalizacji stolarki okiennej poprzez wybór okleiny w wybranym stylu ‒ np. imitującym drewno. 

Oknario.pl – okna z dostawą i montażem na terenie całego kraju

Jeśli zastanawiasz się nad wymianą swoich starych okien na nowe okna PCV, które są solidne, energooszczędne i atrakcyjne wizualnie – jesteś we właściwym miejscu. Stolarka okienna Schüco to przykład trwałego stylu i niezrównanej wydajności. Jest chętnie wybierana przez właścicieli starych nieruchomości, a także nowych domów energooszczędnych. W Oknario stale poszerzamy ofertę, aby zaproponować klientom najnowsze rozwiązania niemieckiego producenta. Jesteśmy ekspertami o dużej wiedzy budowlanej, dlatego możesz liczyć na naszą pomoc! 

Z przyjemnością doradzimy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania – zarówno pod względem finansowym, jak i użytkowym. Już teraz złóż zamówienie na okna Schüco z dostawą oraz montażem na terenie Poznania i całej Polski.