Okna Internorm w Poznaniu


Okna Internorm- Oknario Poznań


W Oknario stawiamy na maksymalne zadowolenie każdego klienta, dlatego też oferujemy zróżnicowany asortyment produktów na każde potrzeby i na każdą kieszeń. Zajmujemy się montażem między innymi okien premium Internorm. Poznaj tę markę i jej produkty, przekonując się, że stanowią dobrą inwestycję.

Internorm – co to za marka?

Dzisiaj Internorm to renomowana marka, która jest dobrze znana w Europie oraz w wielu krajach na całym świecie. Warto jednak wiedzieć, że przedsiębiorstwo zaczynało jako niewielka firma rodzinna, zatrudniająca zaledwie kilka osób. Wszystko zaczęło się w Austrii w 1931 roku. Do dzisiaj pieczę nad marką sprawują członkowie rodziny Klinger – założycieli marki okien i drzwi Internorm.

Okna Internorm, podobnie jak drzwi sygnowane logo tej marki, to produkty zaliczane do klasy premium. Choć nie należą do najbardziej budżetowych, ich zakup zdecydowanie się opłaca. Producent korzysta jedynie z najwyższej klasy materiałów i najnowocześniejszych technologii – wszystko to dla uzyskania wysokiej funkcjonalności oraz wytrzymałości oferowanych konstrukcji. Okna i drzwi Internorm to gwarancja długowiecznej, maksymalnej sprawności.

Firma o zasięgu globalnym

Obecnie Internorm to branżowy gigant, zatrudniający ponad 2000 pracowników. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 1300 pracowników poza rodzimą Austrią, w której powstają produkty marki. Oddziały Internorm otwarto w 21 krajach, a dystrybucja odbywa się na jeszcze większą skalę. Z tego powodu wybierając propozycje tego austriackiego producenta, stawiasz na produkty sprawdzonej marki.

Innowacyjne okna Internorm

Okna premium to nie tylko najwyższa klasa wykonania, ale również niestandardowe rozwiązania. Internorm od dziesięcioleci słynie z innowacyjności. Firma jest jednym z pionierów w zakresie produkcji okien PCV. Jako jedna z pierwszych zaczęła produkować konstrukcje z tego tworzywa sztucznego, udoskonalając je na przestrzeni lat.

Dzisiejsza innowacyjność Internorm to między innymi wprowadzenie zdalnego sterowania oknami. Mechanizm bezstopniowego otwierania i zamykania okien daje się sterować przy użyciu pilota lub urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon czy tablet.

Zalety Internorm

Być może powyższy opis firmy Internorm i jej produktów przekonał Cię do inwestycji. Jeśli nie, zapoznaj się z zestawieniem najważniejszych zalet tej marki.

  • Internorm to pionier w zakresie produkcji okien PCV, oferujący jedne z najlepszych konstrukcji tego typu na rynku.
  • Przedsiębiorstwo zajmuje się nie tylko produkcją okien, ale też tworzy kompletne autorskie systemy okienne, gwarantując innowacyjność, oryginalność i najwyższą jakość wdrażanych rozwiązań.
  • Producent ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zakresie produkcji okien pasywnych i energooszczędnych.
  • Zróżnicowana oferta w zakresie zastosowanych materiałów, rozwiązań technicznych i estetyki.

Chcesz poznać więcej cech specyficznych okien Internorm? A może interesują Cię technologie stosowane przez tę firmę bądź zastanawiasz się, z jakiego materiału powinny być wykonane Twoje okna? Skontaktuj się z nami – znamy odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Chętnie się nimi z Tobą podzielimy!

Bogata oferta Oknario

Nasza oferta to między innymi okna Internorm, czyli produkty klasy premium. Niemniej oferujemy również wiele konstrukcji ekonomicznych, dostępnych w budżetowych cenach. W każdym wypadku pozycje z naszego asortymentu to jakościowe produkty pochodzące od zaufanych dostawców. Współpracujemy jedynie z najlepszymi, aby mieć pewność, że klienci będą zadowoleni z dokonanego u nas zakupu.


Oczywiście oferujemy nie tylko okna, ale również drzwi, żaluzje, rolety i wiele więcej. Zajmujemy się także sprowadzaniem i montażem pergoli tarasowych i ogrodowych. Zachęcamy do zapoznania się kompletną ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – kontaktu z firmą. Udzielimy wszelkich niezbędnych odpowiedzi i wskazówek. Cechą wyróżniającą naszą firmę jest kompleksowość oferty dla domu i biznesu, ale też fachowe wsparcie doradcze w każdej dziedzinie naszej działalności.