Okna drutex w Poznaniu


Okna drutex - Oknario Poznań


W firmie Oknario.pl z siedzibą w Poznaniu zapewniamy kompleksową ofertę okien marki Drutex. Umożliwiamy składanie zamówień na ramy i skrzydła okienne o dowolnych wymiarach oraz w stylu dopasowanym do elewacji budynku i oczekiwań właściciela. Oferowane przez nas okna Drutex słyną z wysokiej jakości wykonania – ich solidna konstrukcja wykonana z PCV (polichlorku winylu) jest odporna na różne warunki pogodowe i wahania temperatury. Cechy te są szczególnie ważne w naszej strefie klimatycznej, gdzie zimą występują mrozy, a latem upały. Jeśli szukasz okien wyróżniających się najlepszym stosunkiem ceny do jakości, koniecznie zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą!

Duży wybór skrzydeł okiennych Drutex

Okna Drutex dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej i wykończeniowej, co daje możliwość dostosowania zamówienia do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz ram i skrzydeł do domu jednorodzinnego, czy mieszkania w bloku, sprostamy Twoim oczekiwaniom. Nasza oferta obejmuje następujące rodzaje okien

  • jednoskrzydłowe,
  • dwuskrzydłowe,
  • markizowe,
  • przesuwne poziome.

Od lat pomagamy właścicielom domów osiągnąć odpowiedni wygląd ich wymarzonego domu, oferując sprawdzone i wytrzymałe okna. Skrzydła i ramy dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach (np. o szerokości 80, 90, 100 cm), dzięki czemu można idealnie dopasować stolarkę do budynku. Jako oficjalni dystrybutorzy polskiego producenta umożliwiamy klientom wybór spośród aż 43 dostępnych oklein! 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien Drutex?

Dobrze zamontowane i szczelne okna zapewniają dużo korzyści. Istnieje jednak kilka rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę przed ich zakupem, jeśli chcesz, aby Twoja inwestycja po prostu się opłaciła.

Materiał

Pierwszą kwestią do rozważenia jest materiał. Powinien on wyróżniać się nowoczesnym wyglądem, trwałością i znakomitymi właściwościami izolacyjnymi. Ogólnie rzecz biorąc, okna plastikowe z PCV marki Drutex spełniają wszystkie te założenia. Nawet podczas zimnej pogody izolacja termiczna zapewnia utrzymanie w pomieszczeniu idealnej temperatury. Zastosowanie specjalnych uszczelek pozwala zredukować hałas dochodzący z zewnątrz oraz zapobiec przedostawaniu się wilgoci do wnętrza. Materiał PCV wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz nowoczesnym designem.

Łatwość użytkowania

Jednym z najważniejszych czynników jest też łatwość użytkowania. Okno powinno się łatwo otwierać i zamykać bez specjalnego wysiłku. Z biegiem czasu otwieranie i zamykanie skrzydła okiennego może być trudniejsze ze względu na rozszerzanie się i kurczenie ram, co jest spowodowane sezonowymi zmianami temperatury. Okna Drutex wyróżniają się odpornością na odkształcenia i starzenie podczas wieloletniej eksploatacji, zapewniając łatwość użytkowania niezależnie od pory roku. 

Sposób otwierania

Aby zapewnić optymalną funkcjonalność, należy zwrócić uwagę na sposób otwierania okien, który powinien zależeć od ich przeznaczenia. Możesz wybierać spośród wariantów jednoramowych zbudowanych z pojedynczej ościeżnicy i jednego skrzydła otwieranego w kierunku pomieszczenia, a także okien ościeżnicowych, w których jedno skrzydło otwierane jest do wewnątrz, a drugie na zewnątrz. Jeśli zależy Ci na estetyce, możesz zdecydować się na okno panoramiczne. Warto jednak wiedzieć, że w takim wariancie skrzydło jest trwale przymocowane do ramy i nie otwiera się.

Okna Drutex z dostawą i montażem na terenie Poznania

Jeśli poszukujesz okien, które zapewnią właściwą izolację termiczną i akustyczną oraz optymalny komfort przez cały rok, na Oknario.pl znajdziesz to, czego potrzebujesz. Nasz sukces zawdzięczamy bardzo prostej idei: sprzedawać tylko wysokiej jakości okna po atrakcyjnych cenach, zapewniając jednocześnie doskonałą obsługę klienta. Nasz zespół ekspertów służy Państwu fachowym doradztwem w doborze idealnego produktu, a także oferuje usługi pomiaru, transportu i montażu. 

Zależy nam na tym, aby każdy aspekt procesu montażu był przeprowadzony profesjonalnie i dokładnie, aby zagwarantować komfort i wygodę w użytkowaniu okien. Zapraszamy klientów z Poznania i okolic do składania zamówień na stolarkę okienną marki Drutex.