Fotowoltaika SolarSpot w Poznaniu


Fotowoltaika SolarSpot- Oknario Poznań


Fotowoltaika SolarSpot, czyli energooszczędny dom z Oknario

Kluczową właściwość okna stanowi niewątpliwie poziom izolacji termicznej. Im wyższy, tym większa energooszczędność budynku. Naszym celem jest umożliwienie klientom tworzenia budynków o wysokiej energooszczędności, dlatego w naszej ofercie są dostępne okna i drzwi gwarantujące zatrzymanie ciepła w obiekcie. Niemniej trudno mówić o energooszczędnym domu, który byłby pozbawiony instalacji fotowoltaicznej. Z tego powodu nawiązaliśmy współpracę z firmą SolarSpot – dostawcą rozwiązań solarnych dla gospodarstw domowych i nie tylko.

Fotowoltaika SolarSpot – co to za marka?

SolarSpot to polski dostawca energii odnawialnej, oferujący montaż kompletnych instalacji fotowoltaicznych. To przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie rynkowe – firma od niemal 2 dekad dostarcza swoim klientom panele fotowoltaiczne najwyższej jakości. SolarSpot to jeden z największych dostawców paneli fotowoltaicznych w Polsce. Firma posiada dzisiaj fabrykę o powierzchni ponad 10 000 m2.

Oferta przedsiębiorstwa to panele fotowoltaiczne SolarSpot dla gospodarstw domowych, biznesu oraz rolników. Firma działa na szeroką skalę, dostosowując działania do potrzeb danego klienta.

Panele fotowoltaiczne SolarSpot

Podstawę oferty w zakresie fotowoltaiki stanowią u nas panele fotowoltaiczne SolarSpot. Przedsiębiorstwo SolarSpot zajmuje się dostarczaniem modułów solarnych i ich profesjonalnym montażem – oczywiście wraz z niezbędnym osprzętem. Fotowoltaika SolarSpot to:

 • panele słoneczne z top 10 światowego rankingu,
 • kompleksowy montaż instalacji,
 • wsparcie formalne w zakresie uzyskiwania zgody na przyłącze energetyczne,
 • montaż systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Fotowoltaika SolarSpot w wersji rozszerzonej

Panele fotowoltaiczne SolarSpot wraz z podstawowym osprzętem to tylko część oferty tego dostawcy. Firma proponuje o wiele więcej. Wśród oferowanych produktów i realizowanych usług znajdują się między innymi:

 • doradztwo energetyczne,
 • pompy ciepła,
 • magazyny energii,
 • ładowarki do samochodów elektrycznych,
 • projekt i montaż oświetlenia solarnego,
 • projekt i montaż wiat fotowoltaicznych,
 • monitoring instalacji online,
 • wykonanie hali namiotowej.

Nie bez powodu nawiązaliśmy współpracę właśnie z tym realizatorem usług solarnych. Fotowoltaika SolarSpot to również doradztwo, projektowanie i montaż.

Renomowana marka – fotowoltaika SolarSpot w przestrzeni publicznej

Obecnie SolarSpot to rozpoznawalna marka, doceniana przez największe podmioty, dysponujące znacznymi budżetami. Dowodzi tego choćby zwycięstwo w przetargu na montaż instalacji solarnej zasilającej Ergo Arenę. Jeden z najważniejszych w Polsce obiektów sportowo-rozrywkowo-kulturalnych korzysta z zamontowanej przez SolarSpot instalacji o mocy całkowitej 99,63 kWp. Wartość projektu złożonego z 246 modułów słonecznych to 306 362,25 zł.

Co wyróżnia SolarSpot?

Zdecydowaliśmy się polecić naszym klientom współpracę z SolarSpot również ze względu na wartości, jakimi kieruje się firma. Najprościej można je sprowadzić do 4 podpunktów.

 • Inicjatywa – przedsiębiorstwo nie podąża za trendami, lecz je wyznacza, co pozwala wyprzedzać w rozwoju inne podmioty z branży.
 • Pasja – SolarSpot tworzą pasjonaci, zarówno w zakresie stricte fotowoltaiki, jak i nowych technologii oraz rozwiązań prośrodowiskowych.
 • Bezpieczeństwo – firma troszczy się o bezpieczeństwo środowiska, promujące odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu oraz o bezpieczeństwo klientów, dbając o najwyższą jakość tworzonych instalacji solarnych.
 • Odpowiedzialność – SolarSpot to podmiot tworzony przez świadomych ludzi, którzy biorą odpowiedzialność nie tylko za realizowane projekty, ale również za środowisko.

Fotowoltaika SolarSpot to dobry wybór dla każdego, kto chce stworzyć energooszczędny dom i zyskać niezależność energetyczną. Gwarantuje ona brak przerw w dostawach energii, a przede wszystkim niższe rachunki za prąd i życie w zgodzie ze środowiskiem. Wybierz panele fotowoltaiczne SolarSpot i zapoznaj się z pozostałymi elementami naszej oferty. Szczególnie polecamy nasze okna i drzwi.