Bramy garażowe Wiśniowski w Poznaniu


Bramy garażowe Wiśniowski - Oknario Poznań


Bez względu na to, czy właśnie wybudowałeś garaż, czy dopiero jesteś na etapie jego planowania, solidna i niezawodna brama to podstawa. Nasza firma z Poznania dostarcza najwyższej klasy bramy garażowe Wiśniowski ‒ renomowanego producenta systemów cenionych z uwagi na doskonały stosunek ceny do jakości. W ofercie Oknario.pl znajdują się bramy segmentowe z serii PRIME, UniPro oraz UniTherm, w których zastosowano panele o niskim współczynniku tłumienia dźwięku i przenikania ciepła. Każdy z oferowanych produktów jest wyposażony w sprawdzone mechanizmy, które zapewniają bezproblemowe działanie, łatwość użytkowania, solidność i niezawodność przez lata. Bramy garażowe Wiśniowski są odporne na rdzę i idealnie pasują zarówno do budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych. Jeśli szukasz najwyższej klasy rozwiązania garażowego, koniecznie zapoznaj się z naszą pełną gamą produktów. 

Szeroki wybór bram garażowych na Oknario.pl

W naszej ofercie dostępne są bramy garażowe, które można otwierać ręcznie lub automatycznie, za pomocą pilota. Co więcej, produkty te dostępne są w wielu różnych kolorach, stylach i wzorach. Możesz zdecydować się na wybór bramy segmentowej, rozwiernej, uchylnej, a także indywidualnie dopasowanej do stylu architektonicznego Twojej nieruchomości. Niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz, zyskasz doskonałą izolację termiczną i skuteczne zabezpieczeniem przed włamaniem. 

Brama rozwierna

To rozwiązanie sprawdzone, proste, ekonomiczne, a przy tym wszechstronne ‒ może być stosowane zarówno w garażach murowanych, jak i wolnostojących blaszanych czy drewnianych szopach. Bramy rozwierne dostępne są w wersji jedno- oraz dwuskrzydłowej, co pozwala dopasować je do każdego projektu ‒ zarówno prywatnego, jak i komercyjnego. Nadają się szczególnie do budynków modernizowanych, pozbawionych ościeżnic i nadproży.

Bramy uchylne

Bramy uchylne Wiśniowski są znane ze swojej prostoty i łatwości użytkowania. Dzięki nieskomplikowanym i sprawdzonym rozwiązaniom mechanicznym systemy te gwarantują bezproblemową obsługę ‒ mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie w zależności od preferencji. Dodatkowo można je wyposażyć w stylowe i nowocześnie prezentujące się przeszklenia akrylowe, które zapewnią oświetlenie przestrzeni ‒ to świetnie rozwiązanie do garaży pozbawionych okien czy świetlików. 

Bramy segmentowe

Garażowe bramy segmentowe uważane są za najbezpieczniejsze i najbardziej wytrzymałe. Z reguły wyposażone są w panele ze stali ocynkowanej o grubości od 42 mm do 67 mm i wypełnione pianką izolacyjną, dzięki czemu zapewniają optymalną izolację cieplną i dźwiękową. Dzięki wydajnemu i efektywnemu projektowi brama segmentowa oferuje poziom wytrzymałości i stabilności, niespotykany w przypadku innych rozwiązań. Zastosowanie systemu sprężynowego zapewnia znacznie bardziej dopracowaną funkcjonalność w porównaniu z tradycyjnymi drzwiami wahadłowymi, szczególnie w przypadku większych wejść. 

Niezależnie od tego, czy obsługiwane są ręcznie, czy automatycznie, za pomocą pilota ‒ wszystkie segmentowe bramy garażowe działają cicho i płynnie. Wysoka jakość paneli zapewnia bezpieczeństwo podczas eksploatacji i długą żywotność. Na Oknario.pl oferujemy szeroką gamę wykończeń: w tym kolorów standardowych (z palety RAL) oraz dekorów imitujących drewno czy kamień.

Bramy garażowe Wiśniowski z montażem w Poznaniu

Na Oknario.pl oferujemy wyłącznie wysokiej klasy bramy garażowe marki Wiśniowski, aby spełnić wszystkie potrzeby estetyczne i użytkowe. Od początku działalności staramy się w 100% sprostać oczekiwaniom klientów, dlatego zapewniamy najwyższy standard obsługi ‒ możesz liczyć na wsparcie naszego doświadczonego zespołu na każdym etapie realizacji zamówienia. Oprócz sprzedaży i fachowego doradztwa, zajmujemy się także transportem oraz montażem bram garażowych Wiśniowski w Poznaniu i okolicach. Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie, dlatego nie czekaj i już teraz skorzystaj z bezpłatnej wyceny!