Żaluzje wewnętrzne

Żaluzje drewniane

img

Żaluzja drewniana jako jedna z niewielu przesłon nadaje wnętrzom nie powtarzalnego stylu i elegancji. W zależności od wybranego rodzaju kolekcji możemy dopasować ją do każdego rodzaju wnętrza zaczynając od nowoczesnych, minimalistycznych, loftowych, glamour itp. W naszej kolekcji nawet najwybredniejsi klienci znajdą kolor idealnie dobrany do swojego wnętrza, ponieważ dysponujemy wieloma odcieniami szarości, bieli oraz kolorów ze strukturą drewna, a także popularną ostatnio kolekcją z drewnem w wysokim połysku. Znajdziecie w naszej ofercie również żaluzje bambusowewykonywane z wysokiej jakości prasowanego bambusa.Są idealnym wyborem dla wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu drewna bambusowego żaluzje te są o kilka procent lżejsze niż typowe żaluzje drewniane, dodatkowym atutem są także cieńsze lamele dzięki czemu pakiet lameli po podniesieniu zajmuje mniej miejsca. Żaluzje Bambusowe idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

W naszej kolekcji znajdą Państwo wiele odcieni naturalnych, jak również szarości i beży. Natomiast Żaluzje FAUX WOOD swoim wyglądem bardzo przypominają żaluzje drewniane, jednak wykonane są z kompozytu PCV oraz naturalnego drewna. Ich zaletą jest odporność na wszelkiego rodzaju odkształcenia, odbarwienia itp. Dzięki materiałom z jakich zostały wykonane idealnie sprawdzą się w wnętrzach narażonych na wilgoć. Żaluzje FAUX WOOD są znacznie cięższe od żaluzji drewnianych czy bambusa z tej uwagi przy większych wymiarach polecamy wyposażyć je w sterowanie za pomocą elektryki.

MOŻLIWOŚĆ ELEKTRYCZNEGO STEROWANIA za pomocą pilota, przełącznika lub za pomocą smartfonu i tabletu z centralą inteligentnego domu.


DRABINKA SZNURKOWA LUB TAŚMOWA

PRZYKŁADOWA KOLORYSTYKA

LAMELE

PASMANTERIA

Żaluzje aluminioweŻaluzje aluminiowe
C50L SLIM to idealne rozwiązanie do wnętrza nowoczesnego budownictwa, które charakteryzuje się dużymi przeszkleniami.

Żaluzje aluminiowe to piękny design połączony z funkcjonalnością – świetną osłoną przed promieniami słonecznymi.

Właściwości żaluzji:

 • odwrócona szyna główna z ekstrudowanego aluminium,
 • możliwość ukrycia żaluzji we wnęce lub suficie podwieszanym,
 • płaskie pióra w kształcie litery C o grubości 0,21mm,
 • lamele z dodatkiem magnezu zapewniają trwałość oraz elastyczność,
 • płynne sterowanie kątem pochyłu lameli, które umożliwia regulację natężenia światła,
 • opcjonalnie perforowane lamele,
 • tekstylia utrwalane termicznie, odporne są na rozciąganie, przecieranie, a także na promienie UV,
 • prowadnice linkowe ze stali ocynkowanej o średnicy 1,6mm z oplotem poliamidowym lub wersja wolno wisząca,
 • minimalna wysokość pakietu,
 • konstrukcja lakierowana proszkowo,
 • napęd ręczny lub elektryczny.