Wymiana okien w Poznaniu

img

Wymiana okien


Zastanawiasz się nad wymianą okien na nowe? A może budujesz swój dom i planujesz montaż okien? Wstawianie okien to ważny etap budowy lub generalnego remontu. Jeśli wiesz już, jakie okna chcesz zamontować, pora na wybór firmy oferującej wysokiej jakości produkty oraz montaż okien. Poznań może skorzystać z usług profesjonalistów – nasza firma to nie tylko doświadczony punkt sprzedaży okien. Poznań może liczyć również na profesjonalny montaż okien PCV i wiele innych usług, takich ja montaż okien balkonowych. Jeśli interesuje Cię profesjonalny montaż okien oraz wysokiej jakości okna PCV, Poznań i firma OKNARIO to zdecydowanie strzał w dziesiątkę!

Rodzaje montażu – co warto wiedzieć?

Jeśli chodzi o okna plastikowe, Poznań dobrze wie, jak ważna jest nie tylko jakość materiałów, ale przede wszystkim prawidłowy montaż okna. Nawet najdroższe i najlepsze okna nie będą spełniały swojej roli, jeśli nie zostaną zamontowane w odpowiedni sposób. Jak przebiega prawidłowy montaż okien? Przede wszystkim powinien być dopasowany do typu okien. Podstawowe rodzaje montażu to: standardowy montaż okien, ciepły montaż okien oraz wstawianie okna antywłamaniowego. Standardowe wstawienie okna polega na dopasowaniu jego ułożenia do rodzaju i grubości ścian. Do montażu ościeżnic wykorzystywane są także specjalne kotwy lub śruby do montażu okien, izolatorem jest zazwyczaj pianka poliuretanowa. Z kolei w przypadku ciepłego montażu do uszczelniania wykorzystuje się aż trzy warstwy izolacyjne: taśmę paroprzepuszczalną, piankę poliuretanową oraz folię paroszczelną. Takie połączenie pozwala na dużą oszczędność energii cieplnej, dlatego wykorzystywane jest w przypadku okien energooszczędnych. Montaż okien antywłamaniowych wymaga spełnienia europejskich norm, by okno uzyskało certyfikat bezpieczeństwa. W tym wypadku niezbędne jest skorzystanie z usług profesjonalistów, bowiem tylko rekomendowana ekipa montażowa wyda dokument gwarancyjny po zakończeniu montażu.

Kiedy jest najlepszy czas na montaż okien?

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwalają na wymianę okien o dowolnej porze roku. Warto jednak wiedzieć, że prac nie należy przeprowadzać, jeśli temperatura spadnie poniżej -5°C, ponieważ pianka montażowa traci w takiej temperaturze swoje właściwości. Zimowa wymiana okien może przysporzyć także nieco problemów związanych z wychłodzeniem pomieszczenia. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, złóż zamówienie odpowiednio wcześnie i wymień okna przed nadejściem pierwszych chłodów! W przypadku montażu nowych okien drewnianych i drewniano-aluminiowych, prace w domu należy przeprowadzić w momencie, gdy mury są wysuszone – wstawienie okien ogranicza cyrkulację powietrza, przez co może spowodować wolniejsze schnięcie. Zastanawiasz się, w jakim terminie powinna przypadać wymiana okien? Możecie skorzystać z naszych porad w tym zakresie. Jako renomowany salon i serwis okien posiadamy duże doświadczenie i pomagamy naszym klientom w doborze najlepszych rozwiązań. Wypisujesz do znajomych z prośbą o pomoc: „ szukam ekipy do montażu okien”? Skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci specjalną ofertę i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Wstawianie okien – postaw na usługi profesjonalistów

Jesteśmy doświadczoną firmą działającą już prawie 10 lat na rynku budowlanym. Oferujemy szeroki wybór okien oraz prawidłowy montaż lub wymianę okien. W skład naszej ekipy wchodzą doświadczeni specjaliści: dzięki temu możemy zaproponować najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i świadczonych usług. Z nami wybierzesz najlepsze okna do Twojego domu, mieszkania lub firmy; zamontujemy je dla Ciebie lub wymienimy stare okna na nowoczesne propozycje. W przypadku problemów ze stolarką okienną skontaktuj się z nami – prowadzimy również serwis pogwarancyjny. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która pomoże Ci w zakupie i wymianie okien, zapraszamy do kontaktu. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów indywidualnych oraz firm i wybierz najlepsze okna w atrakcyjnej cenie.

Masz pytania? Zadzwoń:

+48 535 125 292