Inteligentne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji

Inteligentne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji

img

Inteligentne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji


Możliwości tradycyjnych rolet zewnętrznych ograniczają się do całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna. Zewnętrzne rolety elektryczne MONO ID3 firmy BUBENDORFF są wyposażone w ruchome lamele (ruchome pióra).

Łączą tym samym funkcje, które wyróżniają rolety z blokadą antywłamaniową oraz żaluzje zewnętrzne fasadowe. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na polskim rynku, którego cena jest znacznie niższa niż zastosowanie skomplikowanych systemów alarmowych.

Rolety okienne zewnętrzne, które mają funkcje antywłamaniowe, stanowią dodatkowe zabezpieczenie budynku przed dostaniem się do środka niepowołanych osób. Unikalna konstrukcja rolety umożliwia otwarcie lameli na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe czy osłony okienne typu shutters.

Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz niemal tak jak ma to miejsce w przypadku żaluzji. Dodatkowo, aby zapewnić większy poziom ochrony, rolety zabezpieczające są wyposażone w trudny do sforsowania mechanizm, uniemożliwiający przedostanie się do wnętrza budynku. System sterowania, w który wyposażone są oferowane rolety okienne zewnętrzne, wspomaga regulację temperatury w pomieszczeniu, utrzymując izolację termiczną niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych zarówno latem, jak i zimą.

Rolety zewnętrzne Bubendorff doskonale współpracują z systemami „Inteligentnego domu”. Sterowanie i zarządzanie może odbywać się za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej.

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji– MONO ID3 to unikalne rozwiązanie generujące oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu, poprawiające jednocześnie bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Żaluzje antywłamaniowe ze względu na swoje możliwości, są również chętnie wykorzystywane w budynkach publicznych. Ich cena niewiele się różni od tradycyjnych rolet dostępnych na rynku, dzięki czemu są coraz chętniej stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie nieruchomości.

ROLETY ZEWNĘTRZNE BUBENDORFF:


 • Ruchome lamele, umożliwiające regulację dostępu światła słonecznego na podobnych zasadach jak żaluzje zewnętrzne fasadowe.
 • Opcja zasilania solarnego – bateria wbudowana w silnik rolety, ładowana jest przez ogniwo fotowoltaiczne umieszczone w kasecie lub na elewacji (wersja zabudowana).
 • Energooszczędność; skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji zarówno w okresie zimowym, jak i letnim.
 • Możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, możliwość zdalnego sterowania grupami rolet za pomocą np. smartfonu, tabletu.
 • Skuteczna blokada zabezpieczająca/blokada antywłamaniowa.
 • Całkowita niezależność od energii elektrycznej (w opcji solarnej).
 • Wersja natynkowa i do zabudowy.
 • Najwyższy stopień automatyzacji i komfortu obsługi. Możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym wyłącznika czasowego z symulacją obecności.
 • Nowoczesny design.
 • Ochrona środowiska.
 • Dostępność wybranych kolorów według palety RAL.
 • Gwarancja producenta na wszystkie części 7 lat.

ROLETY SOLARNE


Rolety zewnętrzne solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Bezinwazyjny montaż rolet to redukcja czasu, kosztów instalacji czy remontu. Wewnątrz kasety, w rolce, na którą nawijany jest pancerz rolety, znajduje się bardzo trwała bateria, której żywotność jest obliczona na ponad 20 lat. Bateria jest zasilana przez panel fotowoltaiczny, umieszczony na kasecie rolety. Panel fotowoltaiczny nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie słońca, wystarczy dostęp do światła dziennego by ładował baterię. Rolety elektryczne na baterie słoneczne pracują bez względu na aktualne warunki atmosferyczne, zarówno latem jak i zimą, w dzień i w nocy. Zasilanie solarne daje niezależność od energii elektrycznej, więc w sytuacjach awaryjnych, gdy zabraknie prądu, możliwe jest swobodne korzystanie z rolet.

Solarne rolety fasadowe posiadają lamele wypełnione pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu tworzą doskonałą blokadę termoizolacyjną; tradycyjne żaluzje fasadowe nie zapewniają wystarczającej bariery izolacyjnej.

ROLETY ZEWNĘTRZNE ID3 SOLAR – najważniejsze cechy:


 • 100% energii słonecznej – 100% niezależności , bez konieczności doprowadzania dodatkowej instalacji elektrycznej.
 • Montaż bezinwazyjny; redukcja kosztów i czasu montażu.
 • Energooszczędność; skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji na nieporównywalnie wyższym poziomie niż żaluzje fasadowe.
 • Skuteczna blokada antywłamaniowa.
 • Najwyższy stopień automatyzacji i komfortu obsługi. Możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym wyłącznika czasowego z symulacją obecności.
 • Czujnik nasłonecznienia wbudowany w panel fotowoltaiczny, automatycznie reguluje dostęp światła do pomieszczeń.
 • Możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu, tabletu.
 • Nowoczesny design.
 • Ochrona środowiska.
 • Dostępność kolorów według palety RAL.
 • Gwarancja producenta na wszystkie części – 7 lat.

Inteligentne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji

Funkcjonalność tradycyjnych rolet jest stosunkowo ograniczona. W związku z ty, wraz z rozwojem oferty na akcesoria tego typu, inwestorzy z Poznania coraz częściej wybierają produkty wielofunkcyjne, takie jak np.:

 • - rolety z funkcją żaluzji,

 • - zaawansowane zabezpieczenia antywłamaniowe,

 • - zdalne sterowanie,

 • - rolety i panele fotowoltaiczne.

Inteligentne rolety zewnętrzne Bubendorff doskonale współpracują z systemami „Inteligentnego domu”. Sterowanie i zarządzanie może odbywać się za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej. Produkty Bubendorff umożliwiają budowanie domów inteligentnych o najwyższym stopniu automatyzacji i komforcie obsługi. Producent umożliwia szereg opcji adaptacji rolet jako elementu zintegrowanego systemy sterowania budynkiem. Problemu nie stanowi też instalacja dodatkowego sterowania pilotem, włącznikiem czasowym lub programatorem z funkcją symulacji obecności.

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji łączą funkcjonalność typowych rolet i żaluzji fasadowych. Zewnętrzne rolety elektryczne MONO ID3 firmy BUBENDORFF są wyposażone w ruchome lamele (ruchome pióra). Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji umożliwiają regulację dostępu światła dziennego do pomieszczeń, w ten sposób uzyskuje się optymalne nasłonecznienie. Jednocześnie ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując dostęp do widoku na zewnątrz, tak jak ma to miejsce w przypadku żaluzji. Produkty tego typu to aktualnie jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań przez właścicieli nieruchomości z Poznani i okolic.

Skuteczna blokada antywłamaniowa rolety – Bubendorff

Nasze rolety okienne to bardzo dobre rozwiązanie na dodatkowe zabezpieczenie budynku przed dostaniem się do środka niepowołanych osób. Rolety zabezpieczające są wyposażone w trudny do sforsowania mechanizm, uniemożliwiający przedostanie się do wnętrza budynku Zabudowa otworów okiennych i drzwiowych stanowi dodatkową, skuteczną barierę dla złodzei. Profesjonalny montaż praktycznie uniemożliwia dostęp z zewnątrz do jakichkolwiek elementów sterowania. Rolety Bubendorff to jednocześnie solidna i wytrzymała konstrukcja, której sforsowanie wymagałoby przyłożenia sporej siły i zastosowania specjalistycznego sprzętu.

Energooszczędna kontrola temp. wnętrz i wentylacja

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji – MONO ID3 to unikalne rozwiązanie generujące oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu. Ruchome lamele, umożliwiające regulację dostępu światła słonecznego na podobnych zasadach jak żaluzje zewnętrzne fasadowe. Skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. System sterowania, w który wyposażone są oferowane rolety okienne zewnętrzne, wspomaga regulację temperatury w pomieszczeniu, utrzymując izolację termiczną niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych zarówno latem, jak i zimą.

Rolety z panelem solarnym

Rolety zewnętrzne solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Wewnątrz kasety, w rolce, na którą nawijany jest pancerz rolety, znajduje się bardzo trwała bateria, której żywotność jest obliczona na ponad 20 lat. Bateria jest zasilana przez panel fotowoltaiczny, umieszczony na kasecie rolety. Panel fotowoltaiczny nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie słońca, wystarczy dostęp do światła dziennego, by ładował baterię. Rolety elektryczne na baterie słoneczne pracują bez względu na aktualne warunki atmosferyczne, zarówno latem, jak i zimą w dzień i w nocy.